PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538287}

Supernova 2012

2012: Supernova
2,5 1 016
ocen
2,5 10 1 1016
Supernova 2012
powrót do forum filmu Supernova 2012

odradzam

ocenił(a) film na 2

nie wiem po co powstają takie filmy... Ten to tragedia, może nie tyle aktorska (choć też), co reżyserska. Słabiutki naprawdę.

ocenił(a) film na 1
hydroxymethane

potwierdzam ;)

ocenił(a) film na 1
hydroxymethane

Nie ma najmniejszego sensu oglądanie tego filmu.
"Efekty" specjalne o ile w ogóle możne je tak anzwać, są co najmniej marne. "Siedziba NASA" to potężne nieporozumienie, starty rakiet to zdjęcia archiwalne... "monitorek" na którym są pokazywane te starty ma 14"!
Całość przebiegu "akcji", gra aktorska, montaż, efekty specjalne, fabuła... powoduje, że z twarzy widza oglądającego ten twór można wyczytać krótkie, zwięzłe "what the f*ck!? :| ".
Także jeżeli film ten masz, dlatego, że nabrałeś się na to, iż to "2012" albo "2012 Doomsday" to nie oglądaj ani minuty, zresztą jeżeli masz "2012" albo "2012 Doomsday" ich tez nie oglądaj, bo to gnioty.

Wasik

ten film jest GENIALNY!!! KOMEDIA #1 w tym roku :D dawno sie tak nie
usmialem

ocenił(a) film na 1
hydroxymethane

Słowo odradzam nawet w połowie nie odzwierciedla jakości i sensu zmarnowanego czasu dla tego filmu...
Bardzo, bardzo nie polecam...niestety dotrwałem do końca...jeśli ktoś ma chwilę wolnego to niech lepiej pójdzie na spacer!!!

Zdecydowanie odradzam...Film z kategoii ??? Chyba nie ma takiej litery w alfabecie. Filmy z Bollywood przy nim to arcydzieła :)

hydroxymethane

Takie filmy powstają tylko po to, aby żerować na "lepszych" filmach wypuszczonych do kin w tym samym okresie czasu. Tak było chociażby z "Doomsday" i "2012: Doomsday", to samo jest z "2012" oraz "2012: Supernova" i tak będzie nieraz, bo reżyserzy mają nadzieję, że widzowie pomylą seans.

ocenił(a) film na 1
hydroxymethane

starałem się wytrzymać ile mogłem i po 16 minutach wyłączyłem, jednym
słowem tragedia, już lepiej idźcie do kina na jakaś bajkę dla dzieci -
lepiej na tym wyjdziecie

ocena 1/10

ocenił(a) film na 1
szczepanmail

No to mamy teraz gniota który żeruje na popularności "2012" od Emmericha.

Myślałem że po 2012: Doomsday i Transmorphers nic gorszego mnie nie spotka. Jakże się myliłem ^^

Swoją drogą ... na "2012" Emmericha bym poszedł do kina. Ale jeszcze dwa tygodnie zanim u mnie w kinie puszczą. A później "Avatar" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones