PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538287}

Supernova 2012

2012: Supernova
2,5 1 016
ocen
2,5 10 1 1016
Supernova 2012
powrót do forum filmu Supernova 2012

to jest po prostu wielka pomyłka piorun walnął w auto rozbił szybe i wg tej
co siedziała w aucie już nie są bezpieczni wsamochodzie i wychodzą poza
auto gdzie napier***ają pioruny po prostu bez sensu . A jak szyba była cała
to byli bezpiecznia w aucie hahaha albo jak była ta strzelanina ani jednej
kulki w samochodzie nie było choć kilka magazynków pewnie poleciało jużnie
mówiąć o sytuacji w NASA jak jakiś chłop sie tam włamał hahaha

facio91

haha ja tego błędu nie popełnie aczkolwiek jakby chociaż miał ocene 5-6 to bym sobie obejrzał ale jak jest aż tak źle to nie zabieram sie do oglądania.

ocenił(a) film na 1
miclaz

najciekawsze jest to, ze samochod z tego co slyszalem zapewnia dosc dobra ochrone przed piorunami z uwagi na uziemienie, a dokladnie jego brak z powodu gumowych opon :]

ocenił(a) film na 1
adix_1987

aha i najciekawsze jest na co pozniej zamienily taka dobra fure.. przeciez ten zamienny samochod nie mial w ogole szyb i dodatkowo byl starym repciem.. brak slow. na tym skonczylo sie moje ogladanie filmu, o ile w ogole to mozna bylo nazwac ogladaniem - przewin, play, przewin....

adix_1987

Chyba jednak go obejrzę. Lubie czasami oglądnąć kompletne dno, a po Waszych wypowiedziach wnioskuję, że będzie "dobrze". :)

ocenił(a) film na 1
adix_1987

to byl hit tego filmu... a najlepsze bylo jak jechaly droga i wszystkie samochody przed nimi byly razone piorunami (pewnie jechaly na flakach.hehe) no i ten motyw z ucieczka z samochodu. Piorun wywalil szybe hheheehhehe...normalnie jakbym mial zagrac w takim filmie to musieliby mi doplacic...wstyd przed ludzmi. W sumie to bylo mnostwo perelek. Podobalo mi sie kilka scen - uciekajac przed bandytami wsiedli do ciezarowki, przejechali dokola budynku, wysiedli z samochodu i ponownie zaczeli szukac schronienia w budynku.

ocenił(a) film na 1
dabram17

o rzesz:D szkoda że nie dotrwałem do tego momentu :D:D:D

ocenił(a) film na 1
adix_1987

Samochód zapewnia ochronę ale nie z powodu opon i braku uziemienia, uziemienie się montuje, w postaci paska przewodzącego. Ochroną jest karoseria po której piorun "opływa" pasażera dookoła i raczej poważnie nie porazi. A ten film to "Żenua", obejrzałem przez pomyłkę, pierwsze 5 minut nie wiedziałem co się dzieje, następne 15 było komedią a potem już się uparłem że jednak już niech doleci do końca.

ocenił(a) film na 1
KrisTT

Samochód po prostu działa jak klatka Faradaya.

Cytat z Wikipedii:

Ponieważ na powierzchni idealnego przewodnika potencjał musi być w każdym punkcie równy, nie następuje wnikanie pola elektrycznego do wnętrza metalu, a tym samym pole elektryczne nie przenika przez metal. Dzięki temu we wnętrzu klatki, niezależnie od tego jak silnie jest ona naładowana, nie ma pola elektrycznego. W praktyce metale mają dostatecznie dużą przewodność elektryczną, aby płynące w nich prądy natychmiastowo kompensowały wymuszane różnice potencjału.

facio91

To jest film dla koneserów kina klasy B, zatem przyrównywanie go do mainstreamu mija się nieco z celem :)

facio91

a na tej stacji kosmicznej... nie powinni oni tam czasem "latać"?
tymczasem chodzili sobie jak po ziemi...

matix87

Sztuczna grawitacja? Słyszałeś o czymś takim?

Oriflamme

może źle zapamiętałem, ale ta stacja chyba nie wyglądała na taką co by ją posiadała.
Jeśli tak to zwracam honor

facio91

Nie polecam nikomu a staram się nie krytykować i wysoko oceniać Filmy!! Brak skali i istna parodia filmowa... Tego filmu nie da się porównać z żadnym innym. Wychodzi na to że "Jądro Ziemi" z 2003 jest arcydziełem w swojej klasie...

ocenił(a) film na 2
facio91

dalem 2 tylko dlatego ze moglo to byc jeszcze slabsze produkcyjnie.. a wierzcie mi widzialem slabsze filmy pod tym wzgledem.. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones