PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 380
ocen
5,0 10 1 30380
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Świetnie nałożona satyra na naszych reżyserów, scenarzystów i kino które produkują, dobrze zrealizowana i świetnie zagrana, Pan Niedzielski rządzi, Rewiński stworzony jest do takich ról...8/10

ocenił(a) film na 8
peesem

popieram w 100 %. jedna z najlepszych komedii ostatnich lat, do tego genialna satyra na środowisko filmowe i sposób robienia kina w Polsce.

ocenił(a) film na 6
profix

Dobre jest to, że film jedzie nie tylko po naszych gównianych, prawdę mówiąc, twórcach, ale też po przemądrzałych krytykach i snobach filmowych, którzy wyżej srają niż dupę mają. I za to duży plus.

ocenił(a) film na 8
klajsterbelej

krytycy jak krytycy, ale ci "roducenci" ci "reżyserzy" od siedmiu boleści
a poza tym sam jestem krytykiem filmowym (niepraktykujacym). ale jak widze jakąś totalną kupe, nad którą sie rozpływa 80% kolegów z branzy, to i tak twierdze ze to szajs. przykładem takiej tragedii, która nie wiem za co dostała nagrody, i jeszcze pojechała na oscary jest Z odzysku fabickiego. moze sie ze mna nie zgodzisz, ale nie mam tam nic oryginalnego, a wiekszość scen przypawia o mdłości. lubie Braciaka, ale na gangstera to on sie tak nadaje jak ja na rabina. i wogóle szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones