PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 60 103
oceny
6,4 10 1 60103
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się skończyło.Film mi się zawiesił mniej więcej w momencie,gdy na tej końcowej imprezie ta Jules odmówiła buziaka grubemu bo był zrobiony,tamta pijana Becca dobierała się do Evana a na górę po schodach śmigał ten lamus w brylach z tą Nicolą.Proszę o pomoc bo nienawidzę nie obejrzeć filmu do końca...

ocenił(a) film na 6
krolewskie

Becca dobierała się do Evana, jednak nic z tego nie wyszło, gdyż on nie chciał jej wykorzystać po pijaku(scena zakończona haftem dziewczyny). Na chate wpadli filmowi gliniarze, czym przeskodzili McLovinowi w łóżkowych igraszkach, jednak później z nawiązką to odpokutowali. 'Trochę' ucierpiał na tym ich radiowóz... Gruby poszedł przekimać do chudego do domu, gdzie też wyznali sobie przyjacielską miłość, po czym następnego dnia wybrali się do centrum handlowego, gdzie spotkali 'swoje' dziewczyny. Podzielili się na pary i się rozeszli. Koniec filmu.
Sam opis końcówki filmu i tak nie przedstawi tego jak było na serio. Mi się osobiście końcówka podobała, szczególnie ze względu na postać McLovina, bo pozostali kolesie to tylko wiecznie gadali, przez co ich przydługie dialogi mogły stać się bardzoooooo nudne.
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones