PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235239}
7,2 1 720
ocen
7,2 10 1 1720
Superwulkan – scenariusz katastrofy
powrót do forum filmu Superwulkan – scenariusz katastrofy

Rewelacja. BBC rządzi! Polecam wszystkie filmy BBC, są po prostu rewelacyjne.

Frogulus

BBC to śmiecie a amerykanie to brudasy i zasługują na taki scenariusz jak we filmie :)

użytkownik usunięty
GhostDeath

No ja nie byłbym taki pewien - gdyby taki Yellowstone pierdyknął, to wg szacunków, ok 5 miliardów ludzi by umarło z głodu, a to są dane jeszcze sprzed końca 2012, kiedy to naukowcy odkryli, że komora magmowa jest ciut większa niż zakładano.

ocenił(a) film na 7

Bądźmy szczerzy, to się stanie prędzej czy później. Oby nas wtedy nie było już na świecie bo będzie bardzo nieciekawie. Obecnie jest na świecie odkrytych 21 superwulkanów (tych znanych i odkrytych) Jeden nawet znajduje się w Niemczech. Wzmożoną aktywność zanotowano już w połowie z nich. W momencie wybuchu któregokolwiek z nich, populacja ludzi znów stanie będzie narażona na wyginięcie. I wiecie co? Patrząc na to co obecnie dzieje się na świecie i widząc, że idzie ku gorszemu, może to i lepiej?

Salas11

mniej więcej w linii prostej jakieś z 800 km od Wrocławia, niby szacowania naukowców mówią że wybucha co 12 tys. lat a jak udało im się oszacować od ostatniej erupcji minęło już 12900 co wynika że już po terminie albo ich szacunki są guzik warte. Jednak Laacher See wykazuję już oznaki przebudzenia. Lecz ja bym się bardziej martwił Campi Flegrei. Czytałem kiedyś artykuł w piśmie naukowym i tam sytuacja wygląda jeszcze bardziej nie ciekawie.

ocenił(a) film na 8
Frogulus

2012 przede wszystkim było badziewne, patetyczne i tandetne, ledwie wysiedziałem na tym w kinie, miałem ochotę wyjść, a ten film jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones