PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178532}

Surfer z Nicei

Brice de Nice
4,5 1 047
ocen
4,5 10 1 1047
Surfer z Nicei
powrót do forum filmu Surfer z Nicei

Lubię abstrakcyjny humor, ale tu mnie akurat to częściej denerwowało niż śmieszyło

na_Borneo

nie widziałeś nie oceniaj

ocenił(a) film na 1
McLlovin

Ale to do mnie? Niestety widziałem...

ocenił(a) film na 1
McLlovin

Ale Pokłosia chyba nie widziałeś, skoro dałeś 10 - nawet o tematykę nie chodzi, ale sztuczne, drętwe teksty i marną grę aktorów, więc wiesz - nie widziałeś, nie oceniaj...

na_Borneo

to nie jest forum filmu "Pokłosie" tylko "Surfer z Nicei" poza oglądaniem filmów naucz się też czytać, czas reakcji też na wysokim poziomie, widzę, że trafiłem na typowego filmwebowego idiote

ocenił(a) film na 1
McLlovin

Na siebie? No tak, dobrze, ze potrafisz spojrzeć na siebie krytycznie

ocenił(a) film na 4
na_Borneo

@spojler
Marjorie <3 Delphine Chanéac ... zjawiskowa kobieta, tylko dla niej dalej oglądałem, zmarnowany czas... aż do wpadki "u starych kretyna" i wtedy zaczęło się robić ciekawie... na chwilę. Ciężki francuski humor.
Poza morałem, że jak będę milionerem nie pozwolę się dziecku opier#@(@ć bo już lepiej dać mu na imię Tragedia, słabe.
Poźniej znów nonsens, a dalej "W tym filmie jest wszystko, kto go obejrzy, zrozumie surfing" - racja, szaleństwo, szczypta logiki i zero rozumu "to nie sport, to marzenie, nie marzysz?", na przemian popieprzony i ciekawy. To chyba analogia do morza, raz spokojne raz wzburzone - tak to odbieram, bo kilka razy jak już rezygnowałem, chciałem przełączyć i przyciągał... misterne :P ale nadal słaby. "Ujdzie" to chyba dobra ocena - moim zdaniem. "Jak zakładasz japonki?" :D

ocenił(a) film na 1
spidd

Fajna analiza, dobrze wypunktowane plusy i minusy! Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones