PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438798}

Surfer

Surfer, Dude
5,4 6 659
ocen
5,4 10 1 6659
Surfer
powrót do forum filmu Surfer

Wiem że inne opinie są jednoznaczne. Tylko "zioło i dobra muzyka". I pewnie w większości są prawdziwe. Ale z drugiej strony za oknem mamy kilkanaście stopni mrozu, śnieg gdzie się okiem sięgnie i nagle dostajemy do "ręki" film o zupełnie odmiennym "klimacie". Tylko plaże, słońce, i dobry humor.
Pewnie nie jest to "mistrzowska produkcja", pewnie Oskary za ten film się nie posypią, ale jest w nim coś co poprawia nastrój, co nastraja pozytywną energią i na końcu wywołuje "dziwny" uśmiech na twarzy.
Moim zdaniem film zarówno dla "niego", no bo przecież nie brakuje w nim "pięknych ciał" (w wielu momentach dość skromnie ubranych:)), a dla "niej", bo Matthew McConaughey przez 90 minut nie ma na sobie nic po za "pływakami".
Musicie podejść do tego filmu na "chłodno", z przymrużeniem oka, a może się okazać że na prawdę się wam spodoba.

PS.a sama rola Matthew McConaughey moim zdaniem całkiem niezłą, bo przecież nie jest tak do końca łatwą sprawą zagrać wiecznie "upalonego" surfera, którego język momentami kieruje się własnym rozumem.

mam nadzieję że choć jedna osoba zgodzi się z moją "opinią",
pzdr,
M.

użytkownik usunięty
ma_kakan

Ja się zgadzam. Zapomniałeś wspomnieć o muzyce, która wywołuje uśmiech na twarzy :) Nie wiem co ludziom nie pasuje w tym filmie? Czego się spodziewali? Trzeba być maksymalnym drętwiakiem żeby dawać temu filmowi 2/10 - pewnie polski zaścianek dla nich lepszy.

Bezkresny ocean, cudowne Malibu, raj na ziemi.

użytkownik usunięty
ma_kakan

Dokladnie nic dodac nic ujac. Dla kazdego cos milego. Moim zdaniem genialnie zagral narwanca swojej pasji.

ocenił(a) film na 7
ma_kakan

rzeczywiście , gdy za oknem taka beznadzieja , ten film może poprawić nastój, i mi poprawił!. Słońce, słońce, ooł wakacyjnie mi się zrobiło xD ogólnie sympatyczny film, podobał mi się. No i te ciało Matthew ;)) no i wieelki plus za muzykę. 7/10 !

ocenił(a) film na 7
ma_kakan

zgadzam się w stu procentach! również daję 8/10 coś w tym filmie cholernie mi się spodobało, aż poczułam tą swoistą wolność! uśmiech nie schodzi mi z twarzy. bardzo fajny klimat, tym bardziej, że jestem miłośniczką mórz i oceanów :)

ocenił(a) film na 7
ma_kakan

Wydaje mi sie ze większość ludzi nie wiedziała dlaczego on sie buntuje i
przeciwko czemu,a jemu chodziło o wolność i oczywiście o fale dude :D
dla mnie solidne 7/10 podobało mi sie świetny klimat, świetny film!!!

wildecard

wolność nie taka prosta, dude;

ma_kakan

zgadzam się, dude! kto kiedykolwiek surfował wie o co kaman! peace

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones