PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 361
ocen
7,5 10 1 212361
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Bardzo męczący

użytkownik usunięty

Bardzo męczący ... podchodziłem to tego 4 razy i ogladałęm na raty nie dało się wytrzymać tego
wycia, historia taka sobie ... tylko oprawa wizualna, kostiumy, charakteryzacja i zdjęcia ratują ten
film :(

ocenił(a) film na 9

Śpiewają rzeczywiście niezbyt dobrze. Historia to sprawa gustu, dla mnie była bardzo wciągająca i ciekawa. No i film miał klimat. A czy "oprawa wizualna, kostiumy, charakteryzacja i zdjęcia" to jest TYLKO? Połowa filmu :D. Jeszcze muzykę bym dodała-genialna. Zależy jaki kto ma gust, mi pasują takie ciut teatralne klimaty ;)

użytkownik usunięty
abc2343

Wszystko fajnie tylko nie do konca wydaje mi sie zeby Deep był dobry w śpiewaniu, mimo wielkiego szacunku do tego aktora ... ja sie strasznie meczylem, ogolnie klimat byl groteskowy i lekko mroczny, czuło sie klimat romantyzmu tak samo jak w jezdzcu bez glowy , to mile dla oka za to lubimy Burtona ... szkoda ze juz w kolejnych filmach bylo coraz gorzej :), a Alicja zabiła Burtona jakiego znalismy

ocenił(a) film na 9

Co jak co, ale zawodowych śpiewaków to tam nie było ;). Moim zdaniem Depp zaprezentował się najlepiej, ale tylko dlatego, że ma fajny głos, w ogóle bardzo dobrze tu zagrał. No, niestety. Burton zniżył bardzo poziom ostatnio... nie wiem czy znasz jego krótkometrażówkę VIncent? Świetne, czysty Burton ;)

abc2343

Ale przecież chłopiec śpiewał przecudnie! No co wy, ludzie! :D miał bardzo dobrą skalę i siłę głosu.

ocenił(a) film na 9
abc2343

sam widzisz błędy, jednak dajesz 10/10... 10/10 to film idealny

ocenił(a) film na 9
fox6

*sama :)
Widzę błędy, ale moja ocena rzadko jest w pełni obiektywna. Czasem jak film zrobi na mnie duże wrażenie, podwyższam ocenę. Obiektywnie myślę, że byłoby to tak ja średnia, 7,5. Ale oglądałam ten film już 4 razy i ani trochę mi się nie znudził. DLA MNIE ten film jest niemal idealny, ale zdaję sobie sprawę, że jest małe grono osób, którym tak bardzo się ten film podobał :)

ocenił(a) film na 9
abc2343

Dałem 9 sam, bo mimo że wybitnie mi się podobał, to 10 dać się nie da :D Depp Deppem, no ale nie w musicalu

fox6

Jak na film śpiewany... no właśnie, w pierwszych kilku minutach zastanawiałem się nad wyłączeniem, ale groza poniekąd,klimat, muzyka i scenografia mnie urzekły ;) Naprawdę świetne kino.

ocenił(a) film na 9

Musicale trzeba lubić. ;) Przed obejrzeniem tego filmu też miałam wątpliwości, ale mi się spodobało.

Killjoy_Vic

To nie jest kwestia lubienia, tylko czucia klimatu chyba. Ja np. uwielbiam musicale. "Sweeney Todda" oceniam na 10, ale "Nedznikow" juz nie potrafię strawic - nawet cztery podejscia nie pomogą. ;)

Też uważam, że film jest męczący. Cała oprawa musiacalu - charakteryzacja, aktorzy itd. - ok. Ale historia, fabuła filmu - nie! Patrzenie na podżynanie komuś gardła i robienie z tego pasztecików, wybaczcie. Mi to uwłacza. 7 dałam za reżysera ( ulubiony) johnny'ego i Helenę kostiumy i oprawę ale fabuła denna... :/

ocenił(a) film na 9

Ja osobiście uważam, że jakość ich śpiewu była tutaj celowa. Myślę, że Burton nie pozwoliłby sobie na takie błędy, a dzięki temu oprócz świetnej scenografii i charakteryzacji poprzez śpiew chciał ukazać prosty XIX wieczny lud oraz podsycić klimat brudnych i zapyziałych londyńskich uliczek. Zwróćmy też uwagę na krew wyglądającą jak sok pomidorowy, myślicie że wynikło to z powodu zbyt niskiego budżetu ? Bo ja nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones