PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291959}

Swołocz

Svolochi
6,7 1 265
ocen
6,7 10 1 1265
Swołocz
powrót do forum filmu Swołocz

Mógłby ktoś polecić jakieś produkcje rosyjskie?
Ten film może nie porwał mnie jakoś szczególnie, ale mam straszną ochotę na taki wschodni klimat :)

ocenił(a) film na 1
dingbat

Na creativemagazine i iplex.pl jest kilka perełek. Polecam "Italianiec"

ocenił(a) film na 6
jva

"Jesteśmy z przyszłości" ciekawy obraz o czwórce rosjan z czasów dzisiejszych, którzy magicznym sposobem przenoszą się na front II wojny światowej. Trochę trąci sowiecką propagandą ale oni już tak mają ;)
mimo wszystko polecam

ocenił(a) film na 7
dingbat

Polecam Бумер (Bumer)

dingbat

Ostatnio oglądałem: "Ostrov" i "Gruz 200", polecam:)

dingbat

Dom Wariatów, a tak zupełnie egzotycznie to Straż Nocna(kto by pomyślał że ruskie robią akcje/fantasy)

ocenił(a) film na 9
dingbat

Powrót (Vozvrashchenie)

dingbat

a Jak masz dużo czasu to http://www.filmweb.pl/film/Wyzwolenie-1969-101418 ;)

janektankista

dziwi mnie dlaczego nikt nie wspomniał o "Bracie" i "Spalonych Słońcem" polecam !

waniliowa-mysz

dziwi mnie, że nikt nie wspomniał o takich filmach jak: "Dzień w Juriewie", "Rusałka", "Euforia", "Straż dzienna", "Przenicowany świat" (cz . 1-2), "9 kompania", "Burzowe Wrota", "Kierowca dla Wiery", "Kryptonim Gwiazda", "Car", "Półmgła", "Jak anioł", "Dziwadła i ludzie" - to tylko niektóre wyżej nie wymienione propozycje świetnego kina rosyjskiego (niekiedy z propagandowym przesłaniem, ale takie ma też połowa kinoteki hollywoodzkiej), super też są seriale "Brygada", "Karny batalion", czy genialny "Mistrz i Małgorzata"...

dingbat

"Tak tu cicho o zmierzchu"

dingbat

Jeszcze jest super film... "Kukułka. Oraz dużo starszy Akiro Kurosawy "Dersu Uzała"

ocenił(a) film na 6
dingbat

to jest potężne
http://www.filmweb.pl/film/Nowa+Ziemia-2008-481594

dingbat

Przede wszystkim numero uno: IDZ I PATRZ, kino białoruskie, najbardziej brutalny film wojenny chyba. Ostatnio Lewiatan, co konkurował chyba z IDĄ o oscara- dobry film. Serial KArny Batalion.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones