PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291959}

Swołocz

Svolochi
6,7 1 265
ocen
6,7 10 1 1265
Swołocz
powrót do forum filmu Swołocz

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Nie wiem na ile opowieść może być zbliżona do rzeczywistości i nie wiem czy w ogóle jest.
Wiem natomiast ,że podczas oglądania tego filmu nie mogłem się oderwać.
Świetne emocje i chyba to co w tym filmie najpiękniejsze to relacja Paszy i Naczelnika z Tiapom i
kotem i ich wzajemne zrozumienie. Stosunki międzyludzkie pokazane w niesamowicie ujmujący
sposób. Jak dla mnie wyglądało to rewelacyjnie na tak surowym tle .
Rewelacyjny nastrój ,rewelacyjny temat jak dla mnie takie -9/10.

Fireghost

Również jestem pod ogromny wrażeniem tej pięknie opowiedzianej historii. Uważam, że w Polsce film trochę niedoceniony...

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Jakaż niesamowita odskocznia od amerykańskiej bylejakości !!! Brawo Rosjanie !!! Surowy, mocny,''męski'' film - zaskakująco profesjonalnie zagrany przez młodych adeptów sztuki filmowej !! Brawo - Amerykanie ! po nauki do Rosji !!! Po obejrzeniu znakomitej ''Rusałki'' której dałem 10/10 temu filmowi nie mogę dać 9/10 daję 8/10 ponieważ uważam, że taka odległość w ocenach dzieli te filmy. BARDZO DOBRY FILM - KONIECZNIE !!!

Fireghost

Jak dla mnie rewelacja. Ruskie znowu pokazali, że potrafią kręcić świetne filmy. Ten przypominał mi trochę taką "Parszywą dwunastkę" dla nieletnich.
Polacy jakby mieli kręcić taki film, to budżet pewnie by się skończył przy scenie skoków spadochronowych.

ocenił(a) film na 10
bennyhillshow

Dokładnie!

ocenił(a) film na 10
Fireghost

Cytując Siarę: "potwierdzam"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones