PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 598
ocen
7,7 10 1 250598
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Malowanie kredką oczu?

ocenił(a) film na 8

W scenie po powrocie Albercika z widzenia z dziewczyną, Kosior maluje kredką?? Łukaszowi oczy,
za bardzo się nie znam ale myślałem, że kryminaliści czegoś takiego nie robią, że uważają że to dla
bab... może ktoś objaśnić?

Rales

Ja Ci wyjaśnię. Oni są grupsujący, a co się z tym wiąże- tatuują się. Ludzie o najwyższych pozycjach w hierarchii więziennej tatuują się właśnie na twarzy. Malowanie oczu - kreska na dole to tzw.przedłużka. Oznacza osobę, której można zaufać, która jest w więzieniu szanowana, nie waha się przed niczym w imię swojej podkultury.
Dla bab.. hahahaha.
Dla twardzieli.

ocenił(a) film na 8
wasper

co innego tatuowanie (może być dla twardzieli) a co innego malowanie oczu kredeczką...

Rales

To nie kredka, a coś z ostrym zakończeniem. Na końcu jest tusz. Przebijając skórę wprowadzasz tusz do jej głębokich warstw, gdzie zostaje na stałe.

ocenił(a) film na 10
Rales

"Cynkówka-tatuaż więzienny oznaczający grypsującego. Musi być umiejscowiony na końcu lewego oka. Jeżeli pod kropką znajduje się jeszcze jedna, to jest to z reguły potwierdzenie i wzmocnienie oryginalnego znaku." Następnym razem proszę nie wprowadzać ludzi w błąd stosując zasadę "nie wiem, to sie wypowiem" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones