PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 642
oceny
7,7 10 1 250642
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Pamiętam tego przybłędę z naszych wspólnych stegien. Osiedla na warszawskim mokotowie. Prowadzał się w połowie
lat dziesiątych z osiłkami z mafii mokotowskiej. O ile dobrze pamiętam z niejakim dax-em i innymi podobnymi im
kryminalistami. Trochę się bawił w wymuszenia, trochę w dillerkę dragami. Przewalał się samochodami z panami
mafiosami tnąc ważniaka i lecząc kompleksy. Jak doczytałem, że dostał jakiś tam list gratulacyjny od prezydenta RP to
mnie rozwaliło. Ciekawe czy prezydent wiedział, że ten ,,twardy i niczego się nie bojący’’ durebń razem ze swoimi 5 lub
6-ma kumplami pobili w 1995 chłopaka tak, że stracił oko i do tej pory ma problem ze znalezieniem pracy. Byli przy tym
tak odważni, że posiłkowali się lewarkiem samochodowym. Tylko cud sprawił , że przeżył to uderzenie w skroń.(byłem
tego świadkiem) Jak to jest, że taki tchórzliwy gnojek zamiast siedzieć w więzieniu udziela pseudonaukowych i
pseudofilozoficznych wywiadów. W których twierdzi , że przeprowadzi fuzję jądrową i stworzył nową biblię którą
opublikuje po apokaliptycznej wojnie.(zapewne w tej kolejności;-))))
Wycofuje się rakiem z osadzenia tego czegoś w więzieniu. Jego powinno się hospitalizować.
Cytat z jego wywiadu
Większość naukowców jest specjalistami tylko w jednej dziedzinie, której zgłębianiu poświęcają swoje całe życie. Ja
zajmuje się wszystkimi naukami jednocześnie: medycyną, genetyką, chemią, fizyką, matematyką. Dzięki temu jestem w
stanie powiązać ze sobą wiele faktów.
A na Stegnach przy ul. Sobieskiego mamy psychiatryk w sumie byłby u siebie.
Aby nie było nieporozumień, że kogoś szkaluję. Chętnie powtórzę to przed sądem. O ile nasz niczego nie bojący się
,,bohater’’ chciałby bronić swego ,,dobrego imienia’’

ocenił(a) film na 9
ZnajomekZeStegien

pisząc jakiś bełkot o naukowcach trochę podważasz swoją oskarżającą wypowiedź

Milionowski

Ten bełkot to fragment wywiadu jakiego udzielił Konrad N.(którą można znaleźć na tym portalu)
Swoją drogą zastanawiający jest brak dalszej ,,twórczej'' działalności tego gnoja od kiedy pozamykali w 2007 jego dreskumpli z mafii mokotowskiej.

ocenił(a) film na 9
ZnajomekZeStegien

Odsiedział swoje, jeśli dobrze zrozumiałam i doszło do przełomu, robi filmy... to chyba dobrze, jak myślisz?

ocenił(a) film na 6
Aleksia

jakiego przełomu? Chyba słabo się orientujesz, jak wyglądają realia w naszym kraju.

ocenił(a) film na 9
Sony_West

...to prawda, nie wiele się orientuję, ale oceniłam film bardzo wysoko i tutaj zabrałam głos dość nieśmiało, oczywiście robienie dobrego kina nie idzie koniecznie w parze np z moralnym kręgosłupem, czy nie bycie kanalią...
Przepraszam jeśli Was uraziłam (znajomka ze Stegien i Ciebie), zgadzam się, że dobra twórczość nie anuluje przeszłości...ale być może jest błaganiem o przebaczenie (być może). Pozdrawiam, A.

ocenił(a) film na 6
Aleksia

Nie uraziłaś mnie i nie masz za co przepraszać. Po prostu boli mnie, że ludzie nie mają świadomości, jak pewne sprawy wyglądają.

Żeby nie przeciągać, ani nie narażać się na oskarżenia o "szerzenie teorii spiskowych", powiem tak: środowiska artystyczne w Polsce są zarządzane przez ludzi którzy... no powiedzmy, że oni sami o sobie kręcą te filmy jak "Symetria", "Trick" czy temu podobne. Reszty się na pewno domyślisz, a jak poszperasz w prasie (ja śledzę pewne sprawy od lat) to znajdziesz wiele odpowiedzi. Np. na pytanie, czym dzisiaj zajmują się ludzie z dawnej mafii prószkowskiej. .

ocenił(a) film na 9
ZnajomekZeStegien

List gratulacyjny zapewne dostał za swoja twórczość a nie biografie.. Symetria jakby nie patrzyć wnosi bardzo dużo do polskie kinematografii.

ocenił(a) film na 6
radzia

Wiesz... dla mnie czyjaś twórczość jest gówno warta, jeżeli nie jest poparta odpowiednią biografią.

ocenił(a) film na 9
Sony_West

no tak, ale do komentowania czyiś wybryków służy Pudelek ,tutaj powinniśmy się skupić na merytoryce i przekazie filmu. Mnie postać reżysera który sprawia wrażenia pozera nie przekonuje , ale film mnie zdecydowanie przekonał.

ocenił(a) film na 3
radzia

Zaiste, niektórych bardzo łatwo przekonać.

ZnajomekZeStegien

Ten wielki twórca (coś ostatnio nic nie kręci, niepowetowana strata dla naszej kinematografii) może zapoczątkuje nową falę w polskim kinie.

W USA mają Hollywood, Hindusi mają Bollywood, a u nas Niewolski w spółce z Szycem i Masłowską założą DRESWOOD.

ocenił(a) film na 7
ZnajomekZeStegien

Cytat z wywiadu z reżyserem
"Jezus miał schizofrenię i był gejem. Jego fetysz, a propos mycia męskich stóp, to pasywna sublimacja homoseksualizmu. Ten dodatkowy gen posiadają Żydzi jako „naród wybrany”, homoseksualiści, wariaci i seryjni mordercy. To 44 chromosom – „a imię jego 40 i 4”, jak pisał Mickiewicz, znany polski mason… To określony kod genetyczny, który czyni, statystycznie co setną osobę inną gatunkowo. Te istoty, bo to nie są ludzie, posiadają bezpośrednią łączność z duszami z Atlantydy. Na przykład architektura Gaudiego to typowa zabudowa z Atlantydy. I takie istoty albo lądują w psychiatryku, albo robią coś ciekawego, co jest w stanie delikatnie „skręcić” całą ludzkość, jak np. kolejny „dziwak” – genialny Leonardo da Vinci, który wyprzedzał współczesny mu świat o ponad 500 lat. Podsumowując, bliższy mi da Vinci i Hannibal Lecter niż „normalny” człowiek."
ha ha :D
Całość: http://wywiadowcy.pl/konrad-niewolski/

ocenił(a) film na 5
Remus1000

Sorry, że odkopuję temat, no ale cóż... z nieba mi spadliście tym wątkiem.
Dla zainteresowanych do czego chciałbym nawiązać odsyłam Was do twórczości Pana N. na youtube.
Ostatnio stał się bardzo popularny, za sprawą nakręcenia nowego "dzieła(przez maluczkie d)" a przy okazji tak zwanej aferi murańskich i przydługawego komentarza do tej afery na swoim kanale youtube).
Mam tu na myśli fakt, że podobnie jak do większości jutubowych celebrytów Pan N. zaczął "wyjaśniać" murańskich(ile w tym prawdy o czym mówi to dopiero się dowiemy albo i nie) natomiast wraz z rozwojem swojego kanału yt zaczął głosić tam swoje herezje.

Od razu chciałbym zaznaczyć, że jest to człowiek bardzo groźny. W tym aspekcie, że jest on wstanie w bardzo szybki sposób wyprać mózgi wielu osobą, gdyż należy do tych "cha ry zma ty cznych"(pozdro dla kumatych, ale zainteresowani z Was zrozumiecie o co mi chodzi po obejrzeniu paru podcastów Pana N.
Na pewno wielu młodym już wyprał mózgi bo zasięgo ma całkime spore, a i widać dużo komentarzy pod jego audycjami i to takich bardziej przychylnych temu co płodzi.

Dlaczego jest taki grożny? Ano dlatego, że miesza. Jak typowy polityk. Potrafi nabrać. Zachęci na wstępie ciekawym tematem, a to jednym a to drugim, powie parę sensownych zdań, ale mocno zagęszczonych populizmem, żeby zasięgi poszerzać no i póżniej jak to zawsze bywa zaczynają się herezje.
Nie mam zamiaru za bardzo się rozwodzić na temat tego jakie bzdury wygaduje na swoim kanale, bo musiałbym być wybiórczy, a nie przygotowywałem się do komentarza by wyłuskać wszystkie utopie Pana N.

Głównymi zarzutami jakie mógłbym postawić Panu N, to fakt, że jest to człowiek
swoim zachowaniem przypominający osobę z chorobą dwubiegunową.
Jakby byłw jakiejś manii, bo wszystko o czym mówi jest takie płytkie. Świat który postrzega jest dla niego zupełnie czarno-biały, a z racji tego że jesteśmy ludżmi a nie Bogiem, nie możemy w tawoy sposób widzieć tego świata, bo jesteśmy zbyt maluczcy na to.
Tymbardziej niesmaczne jest jak Pan N. zaczyna prawić morały kaznodziejskie.
A wszystko o czym mówi, to jakis zlepek róznych teorii, nie zawsze spiskowych.
Sam od iwleu lat interesuje się zagadnieniami typu: ludzka ezgystencja, Wszechświat, życie po śmierci, obce cywilizacje, religie itd. Czyli krótko mówiąc tematy które przez demokratyczną większość społeczeństwa są uznawane za szurowskie.
Ale moje wnioski z tego co poznaję drogą nabytej wiedzy jak i przede wszystkim własnego doświadczenia apropo tego całego mistycyzmu są dosyć skromne.
W przeciwieństwie do Pana N. który prawi morały ze swojej jutubowej ambony równie śmiale co hitler ze swojej mównicy, albo co najmniej jakiś inny rabin czy tam cadyk.

Bo najgorsze w tym wszystkim jest to, że urojenia Pana N. są bardzo dalekie od chłodnego rozsądku. No niech mu nawet będzie, że może i nawet jakieś channelingu doznał, ale to takich ludzi na świecie są miliony i każda wizja odbiega często znacząco od innej.
Ta buta, cynizm, wręcz chamstwo z jakim się obnosi zupełnie nie pasuje do osoby oświeconej za jaką się uważa.
Bo umoralnia strasznie, a tak naprawdę ma masę demonów za plecami i tyle w temacie.

Jeszcze raz dzięki że zupełnie nieprzypadkiem(bo w żcyiu nie ma przypadków) trafiłem na wątek o cimnej stronie Pana N. Bo wychodzi na to, że ów Pan N. uskutecznia stary dobry myk zwany potocznie: "łapać złodzieja" węsząc afery i spiski jak najdalej od siebie i robiąc im dodatkowy rozgłos.
Ale jak wcześniej wspomniałem Pan N. jest człowiekiem z manią wielkości, ignorantem i przede wszystkim osobą zaślepioną, zwykłym sekciarzem jakich pełno.

Powiem jeszcze raz, tacy jak on są najbardziej groźny:najpierw się przymilą, powiedzą parę ciekawostek, a potem same tak zwane "półprawdy" i zakrzywianie znaczenia wszystkiego pdo własną modłę, na własny użytek, pod swój mały binarny rozumik, który liczy jak kalkulator: albo 1, albo 0.

Ale z racji z tego, że już trochę tego szurostwa na polskim youtube przerobiłem, to nie nabrałem się na tego jegomościa. Przerbialiśmy już Pana Kolonko i innych internetowych góru, dlatego wiemy czym to pachnie.


ocenił(a) film na 7
astral_dream

A więc to ten łysy nawiedzony. Skądś kojarzyłem nazwisko. Facet faktycznie jest mocno odklejony, a porównanie do kaznodziei jak najbardziej trafne.

ZnajomekZeStegien

Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamieniem. Dobrze że nie żyjemy w sredniowieczu, bo bys to spalił na stosie

ocenił(a) film na 7
ZnajomekZeStegien

A wie ktoś, że powstał kolejny film ,,Asymetria''?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones