PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834318}

Syn Ameryki

American Son
5,3 1 484
oceny
5,3 10 1 1484
Syn Ameryki
powrót do forum filmu Syn Ameryki

Tak pół żartem,pół serio to się nie dziwię,że odszedł od niej mąż,a ten policjant to powinien dostać jakąś nagrodę,że z tą babą wytrzymał na tym posterunku - mega irytująca postać.Film miał chyba ukazać rasistowskie zachowania amerykańskiej policji,a tym czasem na największą rasistkę w tym filmie wyszła ta mamuśka - wystarczy posłuchać jakie mądrości padają z jej ust - przecież to czysty rasizm.Co do samej akcji w tym filmie,to ja nie wiem czego ta kobitka była taka zbulwersowana.Ja rozumiem,że matka bała się o syna,ale przecież jej synalek woził się po nocy w samochodzie z nalepką "zabij gliny",a jego ziomal z auta był poszukiwany - no to nie trzeba USA i ich "rasistowskich" policjantów,aby być zatrzymanym - to samo by ich spotkało np. w Polsce,gdyby się wozili bryką z nalepką CHWDP,a jeden z pasażerów byłby poszukiwany - i to tyle na temat "rasizmu".Na plus jakaś tam ciekawość co się stało z tym synalkiem,oraz końcówka z tym czarnym porucznikiem.Ja się rozczarowałem,liczyłem na coś dużo lepszego.

kleju30

Wytrzymałem 15 minut. Widzę, że dalej nie było lepiej.

ocenił(a) film na 3
quent

o chlopie. pierwsze 15 minut to bylo kino na najwyzszym poziomie w porownaniu z reszta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones