PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695451}

Syn Boży

Son of God
6,7 6 265
ocen
6,7 10 1 6265
Syn Boży
powrót do forum filmu Syn Boży

A o Jezusie powstały setki.Czy chrześcijanie nie szanują swojego Boga?A dlatego nie ma filmów o Mahomecie,bo Islamiści nie są łasi na pieniądze i ich wiara to ich sprawa i nie muszą pokazywać innym kim są.

użytkownik usunięty

Śmieszy mnie popularne i płytkie stwierdzenie, że "wiara to moja osobista sprawa, nikomu o niej nie mówię". Wiarę TRZEBA głosić, sam Jezus mówił "idźcie i nauczajcie wszystkie narody". Gdyby chrześcijanie jej nie głosili, to ich religia upadłaby tak szybko jak powstała!

użytkownik usunięty

Wiarę trzeba głosić jak ksiądz polski na Dominikanie gdzie stwierdzenie sex z nieletnimi tylko za zgodą księdza staje się prawdą objawioną jak to,że Jezus narodził się bez sexu.

użytkownik usunięty

Powiem krótko: ŻAL! Idź lepiej "pobawić się" pod trzepakiem na podwórku.

użytkownik usunięty

Typowa reakcja katolika na oczywistą prawdę.To,że bawisz się z księdzem na podwórku to nie moja sprawa.Jakieś argumenta lub wywody filozoficzne?Stać was na to?Czy kibole wami rządzą?

użytkownik usunięty

Typowa reakcja gim-ateusza zmanipulowanego przez TVN, Sienyszyn i Palikota, który bezczelnie ośmielił się rzucać grubymi słowami w Jana Pawła II (któremu intelektem zapewne do pięt nie dorasta) !
Za chudy w uszach jesteś, żeby rozmawiać z Tobą na poważne, filozoficzne tematy. Najpierw się wykształć, spokorniej i dopiero potem zabieraj głos w POWAŻNYCH dyskusjach

użytkownik usunięty

Typowa reakcja gim-ateusza zmanipulowanego przez TVN, Sienyszyn i Palikota, który bezczelnie ośmielił się rzucać grubymi słowami w Jana Pawła II (któremu intelektem zapewne do pięt nie dorasta) ! - Rzeczywiście twojej inteligencji nie dorównam nawet gdybym chciał tyle nienawiści nie potrafiłbym udokumentować zwykle podaje argumenty.

użytkownik usunięty

Jest we mnie nienawiść, ale nie do człowieka, tylko do grzechu, ja nie chce nikogo obrażać. Po prostu wkurza mnie to, że z księzy, Kościoła czy religii w ogóle próbuje się zrobić źródło wszelkiego zła, ciągle się coś wypomina w nieskończoność (wystarczy włączyć jakiś artykuł religijny i zjechać do forum- to tak jakby nurkować w szambie nienawiści, ignorancji i głupoty!) Wiadomo że niektórzy księza i KK mają różne rzeczy na sumieniu, ale błagam, bądźmy jak najbardziej obiektywni w osądach i nie opierajmy sie na kłamstwach i manipulacjach!

użytkownik usunięty

A co powiesz jak ksiądz wkłada fallusa w tyłek nieletniemu?To Gender czy wiara w Boga?

użytkownik usunięty

Ciężki grzech i przestępstwo! Powinien przeprosić tego nieletniego i trafić za kratki!

użytkownik usunięty

Przecież według polskiego kościoła to małoletni nie rozumieją czym jest miłość i pchają się do łóżka same.

użytkownik usunięty

Biskup przeprosił za to co powiedział, chociaż nie mówił że dzieci same pchają się do łóżek czy uwodza księży! Mówił tylko, że dzieci z nieszcześliwych czy rozbitych rodzin są bardziej ufne i szukają kontaktu z drugim człowiekiem. To typowy dowód na to jak BARDZO trzeba uważać na wszystko co się mówi przed kamerami bo dziennikarze to tak naprawde gniazdo żmij!

użytkownik usunięty

Dobre rozbawiłeś mnie.Żmije pokroju Rydzyka to sami święci.

ocenił(a) film na 2

Jana Pawła na piedestal bym nie wystawiał, do swiętości to mu brakuje wiele tylko w naszym kraju to tematy tabu, co do braku filmów o Machomecie odpowiedz jest prosta. Islam zabrania tworzenia jakich kolewiek wizerunków Machometa dlatego też nie powstał żaden film. Jakiś gośc z Dani narysował kilka karykatur i obłozyli go wyrokiem śmierci. Facet będzie musiał się oglądac za siebie do końca życia;)

użytkownik usunięty
Ralph_S_

Tam szanują swoich proroków.Dlatego jestem ateistą i mam wszystko w dupie:)przez chwile zastanawiałem się czy nnie przejść na buddyzm,ale wole pozostać świeckim lemingiem niż słuchać kogokolwiek.

użytkownik usunięty

Mylisz pojęcia.Jesteś gimbo-ateuszem bo obrażasz i wyżywasz się pisemnie w internecie.Nie chce cię obrazić(ale Ty to zapewne wobec mnie zrobisz)ale takie są fakty.Piszesz że masz wszystko w"du*ie"a jednak tego nie widzę.Poruszasz tematy religijne prowokujesz i jesteś niemiły.Na dodatek jesteś hipokryta.Przeczytaj sobie to co sam napisałeś wcześniej ze 3 razy i pomyśl.Przy okazji Buddyzm?!Śmieszny jesteś,buddyzm jest nauką o mądrości miłości medytacji i spokoju.A nie obrażaniu,nienawiści i nietolerancji jak to widać u Ciebie.
Być może jesteś marnym trollem,ale niezbyt mnie to obchodzi.Ten komentarz jest pierwszym i ostatnim w tej dyskusji żegnam i życzę powrotu zdrowego rozsądku...

użytkownik usunięty

Gimbusem jesteś ty piszesz jak dziecko myślisz jak dziecko i zapewne glosujesz na Pis więc 3 razy pomyśl w pomysłowie gdzie czasem wiewiórka jak zgłodnieje lata w kołowrotku za orzechem zamiast twojego mózgu.

ocenił(a) film na 7

A ty na PO? I jeszcze się chwalisz?

Po cholerę podbijam trolowi temat.

użytkownik usunięty
shamar

Tak na Po i się chwalę.Więcej jestem z tego dumny,bo wszystkie trole głosują na pis sektę faszystowskokatolickią czyli wielkie gówno.

ocenił(a) film na 7



Lemingi płaczą ale na partie ośmiorniczek głosują... To się nazywa wysoka inteligencja.

ocenił(a) film na 7

"bo Islamiści nie są łasi na pieniądze i ich wiara to ich sprawa i nie muszą pokazywać innym kim są."

Widzę, że masz spora wiedzę o islamie...
Litości, i póxniej się dziwić, że fanatycy piorą mózgi równo.

użytkownik usunięty
shamar

Tak islamiści nie kryją,że zabijają w imię wiary,a dzisiaj takiego Jezusa zamknelibyście w pierdu i rzucali krzyżami.

ocenił(a) film na 7

Czego nie rozumiesz we "własnych słowach" typu:

"Islamiści nie są łasi na pieniądze".
Nie są? Powiesz to tabunach, które przyjeżdżają do Europy na socjal? A może o terrorystach, którzy są wspierani przez bogate kraje, na prowadzeniu dżihadu?


"ich wiara to ich sprawa i nie muszą pokazywać innym kim są."
Ich wiara to nie ich sprawa bo ich celem jest szerzenie islamu i pogarda dla niewiernych. Więc jest to jednocześnie sprawa innych i pokazywanie, obnoszenie się z tym, jacy są".

I doucz się kim był prorok M. jak już wyrzucasz od jakichś księży z Dominikany.

A pisałeś, że nie obnoszą się ze swoją wiarą. Teraz piszesz, że zabijają w imię tej wiary. Jak już chcesz być prowokatorem, to chociaż trzymaj się tego, co piszesz.

To po cholerę krzyczą "Allah jest wielki", zanim wysadzają się w powietrze?
Nie ma też filmów tak otwarcie krytykujących islam, jak to ma często miejsce w przypadku chrześcijaństwa.

Ponieważ według wyznawców islamu nie można nawet malować podobizny Mahometa!!!
Głośno było kiedyś o karykaturze Mahometa która ukazała się w duńskim dzienniku a potem w wielu europejskich i światowych gazetach, co wywołało falę krytyki w krajach muzułmańskich, palono flagi na ulicach, a autorowi tego rysunku grożono śmiercią!
Szczerze wątpię czy znajdzie się ktoś chętny do nakręcenia takiego filmu, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie ryzykował życiem :/

jasminxoxo

właśnie

Mahometowi raczej święty nie był i film musiałby to pokazać. A to pewnie spowodowałoby masowe ataki samobójcze na studia filmowe za negowanie tezy iż "Islam to religia pokoju" :D

ocenił(a) film na 3

Zgodnie z Islamem, nie wolno pokazywać Mahometa, inaczej już dawno byłyby tysiące filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones