PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695451}

Syn Boży

Son of God
6,7 6 265
ocen
6,7 10 1 6265
Syn Boży
powrót do forum filmu Syn Boży

Ten film to dzieło Pana Boga, a wy hejterzy jesteście opętani przez szatana. Lepiej się opamiętajcie zanim nadejdzie sąd ostateczny, bo wtedy nie będzie już zmiłuj

mejbirdus

I ty ostrożnie wypowiadaj swoje sądy. Film w żadnym razie nie możesz nazwać dziełem Boga, tak jak mówi się o Piśmie Świętym że jest to Słowo Boże. W dzisiejszych czasach w kinach można wszystko pokazać i przemycać w tym jakieś herezje, to produkują tylko ludzie, nie ważne jak bardzo realistycznie to będzie wyglądało. Religię już masz, Biblia już jest, to są dzieła Boże, na nich trzeba opierać swoją wiarę, nie na FILMIE, zrobionym de facto niedawno. Nie oglądałem i być może jest bardzo dobry, ale wiem jak ostatnio było z filmem "Noe - wybrany przez Boga". Też nie oglądałem, ale słyszałem że to hollywoodzkie fantasy inspirowane dziejami Noego, ale w żadnym razie nie wierna ekranizacja Piśma Świętego. Ktoś kto próbuje wmówić nam wielkich kamiennych kolosów chyba nie bardzo zna naszą religię. Tyle ode mnie, a do autora tematu - trochę się uspokój, człowieku. Nawet jeśli trollujesz, to znaj granice, bo tylko podburzasz ludzi. A jeśli na prawdę twierdzisz tak jak piszesz, to zaczerpnij zdrowego rozsądku, nie żyjemy w średniowieczu.

Toshiroyuki

Pan Bóg natchnął reżysera swoją siłą. Żaden człowiek sam z siebie nie zrobiłby tak idealnego filmu. Poza tym, sugerując się tym co mówisz, to w dzisiejszym świecie nic oprócz biblii nie można nazwać dziełem Pana Boga.

ocenił(a) film na 9
mejbirdus

Wybieram się na ten film ze względu na wspaniały serial, który naprawdę miał w sobie coś "nieziemskiego" ;)

sylar_217

Masz racje, myślę, że doświadczysz bożej łaski

mejbirdus

Na pewno go obejrzę, bo nie twierdzę wcale, że coś w nim jest nie tak. Może tylko dobór aktorów sprawia, że cały obraz jest tak idealnie Amerykański, opalony, przystojny i wysportowany, a nie realistyczny (jak "Pasja" Gibsona), z krwi i kości wprost z Jerozolimy. Tam to było dopiero nieziemskie przeżycie.
Niemniej jednak to wszystko ma wywrzeć efekt na widzach. Ja śpieszę na seans i z wrażeniami z powrotem.

mejbirdus

co do tego małego detalu o którym piszesz odnośnie mojej wypowiedzi... w dzisiejszym świecie przeważające mnóstwo, a wręcz ogromna moc stworzeń to dzieła szatana. nie zaprzeczysz ze on też może sprawiać że coś się dzieje i powstaje. niektórych rzeczy Bóg by nie chciał i choćby nie wiem jak to wytłumaczysz, są złe.

Toshiroyuki

Za wszelkie zło odpowiedzialny jest człowiek. Za złych ludzi odpowiedzialny jest szatan. Za szatana odpowiedzialny jest Bóg. Gdyby Bóg chciał, rozpirzyłby szatana na 10 milionów kawałków. On po prostu chce wystawić nas na próbe.

mejbirdus

:) hahahahahahahahahahahahahaha

kamilegia1

Pozwolisz mi zrozumieć powód, twojego spamu ?

mejbirdus

od razu piszę, że nie będzie mi się chciało dalej prowadzić tej rozmowy i na pewno już nie odpiszę, tak czy inaczej przykro, że każdy katolik (ja nim nie jestem żeby było jasne) jest przepełniony tak dużą zawartością GNIEWU jak Pan. ''Ten film to dzieło Pana Boga, a wy hejterzy jesteście opętani przez szatana''....straszne.....

ps za mnie proszę się nie modlić, bo jeśli nawet Bóg istnieje to ja nie chcę go znać po tym co robi dla ludzkości

Pozdrawiam

kamilegia1

Nie znasz Pana Boga i nie rozumiesz jego działań. Jeżeli potrafisz określić poziom drzemiącego we mnie gniewu, na podstawie jednego posta, to szczerze gratuluje. Chciałbym również posiadać takie nadprzyrodzone zdolności. Nie będę się rozpisywał, skoro z góry założyłeś, że nie zamierzasz kontynuować rozmowy. To strata czasu dla mnie.

Pozdrawiam

mejbirdus

Dobry trollink ^^ Prawie dałam się nabrać. Nie zapomnij tylko pocisnąć homoseksualistom i krzyknąć "Jarosław-Polske-Zbaw!".

GodWhore

Jestem oczywiście przeciwny homoseksualistom, uważam, że katastrofa w Smoleńsku - to był zamach i było słychać strzały, PO to banda złodziei, a Pis to zwolennicy Pana Boga

GodWhore

Dziękuje za uznanie

mejbirdus

a myślałem, że nie dam się nikomu nabrać na tej stronie:) BRAWO!!!

kamilegia1

Akurat post skierowany do Ciebie był na serio :D

mejbirdus

aha rozumiem, teraz zgrywasz aroganckiego kuta..:) bo chyba nie jesteś jednym z tych kolesi którzy nie mają co zrobić z własnym życiem i piszą pierdoły na stronach filmowych zamiast analizować kolejne produkcje? chociaż patrząc na Twoje zdjęcie...wyglądasz na jakieś 38 lat i wypisujesz takie rzeczy...do tego prawie 100% filmów, które oceniasz to holywoodzkie szambo....hmmm jednak jesteś starym matołkiem:) sam sobie odpowiedz na pytanie czy ja mówię serio:) no to cześć!

kamilegia1

Oceniam takie filmy jakie oglądam. Nie znam takich okreslen jak holywoodzkie szambo. Analizować kolejne filmy? A czy ja ten analizuje? Chłopie, nawet go nie oglądałem. A to czy mówisz serio czy też nie, nurtuje mnie do tego stopnia, że chyba kontynuuje swoje życie w nieświadomości, o tym jaka jest prawda. A tak btw. Co myślisz o borsukach?

mejbirdus

i już? koniec? nagle się Pan przyznaje, że nie oglądał tego filmu? tak szybko Pan mięknie? :) a ja sobie żarty stroiłem bo film widziałem i był świetny a Pan za to pieprzone trollowanie pójdzie do piekła!

kamilegia1

Panie Janie, Pan mnie zmiażdżył intelektualnie i już nie chciałem się pogrążać dalszym trollowaniem. Uzałem, że jedynym rozsądnym wyjściem będzie kapitulacja. Przynajmniej zachowałem twarz.

kamilegia1

co do zdjęcia, to albo sobie żarty robiłeś, albo zasugerowałeś się trochę błędnie, bo przecież to nie jest autentyczne zdjęcie użytkownika. Osoba ze zdjęcia to Sokół, właściwie Wojciech Sosnowski, znany również jako Nocny Narrator – polski raper, a także przedsiębiorca i dziennikarz radiowy.

mejbirdus

Idealnego? Przecież ten film jest nagrany niechronologicznie.

bella91

He He He

mejbirdus

No masz racje film jest super,niewiem nawet czy nie jest lepszy od Pasji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones