PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680524}

Syn Kaina

Fill de Caín
6,6 137
ocen
6,6 10 1 137

Syn Kaina
powrót do forum filmu Syn Kaina

Ktoś wcześniej napisał, że zbyt naciągany ale ja już mniej więcej w połowie filmu domyśliłam się
całej intrygii bo zawsze zakładam ze w filmach wydarzy się to co ''najmniej prawdopodobne''
żeby zszokować widza i w mojej chorej wyobraźni poszłam nieco dalej.... (SPOILER)
............................................. i wydawało mi się że ''sekret'' ojca a małej i jej brata polegał na tym,
że to Nico molestował siostrę ojciec go nakrył ale był tak zszokowany, że zostawił to dla siebie
nic nie mówiąc matce. Naszczęście scenarzysta aż tak daleko nie odleciał i nie wyjaśniono kilku
spraw do końca.
Co do zakończenia bardzo mi się podobało bo pokazało ''zwycięstwo socjopaty'' bez zbędenych
moralizacji i pokazania ''ukarania winnego''. Perfekcyjny plan ''genialnego dziecka'' został
zrealizowany i wszystko poszło dokładnie tak jak chciał a to, że teraz pójdzie siedzieć/ do
zakładu dla psychicznie chorych to szczegół bo pewnie i to przewidział i ma już zaplanowaną
nową intrygę z personelem szpitala w roli głównej :)

ocenił(a) film na 8
elizabetta

Maestria manipulacji. Cóż, ja widać jestem zbyt naiwna bo domyśliłam się dopiero w momencie, kiedy Laura i Nico byli już przy basenie... Nieprawdopodobnie mrożący krew w żyłach kawał dobrego kina, a nie spodziewałam się tego na początku filmu.

Aż strach się bać, że tacy ludzie istnieją naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones