PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625516}

Syrup

5,6 2 788
ocen
5,6 10 1 2788
Syrup
powrót do forum filmu Syrup

ten film został zrobiony tylko z jednego powodu, który nazywa się Amber Heard! Nie mogłem wprost oderwać od niej wzroku. Jest niewiarygodnie piękna! I do tego świetnie w tej roli się odnalazła. Postać 6 skrojona ewidentnie pod nią.

ocenił(a) film na 6
srick.pl

Dokładnie - film jednego aktora, a raczej aktorki - Amber Heard. Ten film nie jest taki zły ;-)

ocenił(a) film na 4
srick.pl

Kapitalnie tu widać jak ładnym dziewczynom nie służy mocny makijaż. Amber bez kontrastowej tapety wygląda niesamowicie.

SyropZcysterny

http://i.iplsc.com/-/0003PAF4KK8HOYS3-C317-F3.jpg masz rację mmhm

ocenił(a) film na 4
NicOsobistego

Co to za random? XD

SyropZcysterny

ta wasza piękna Amber bez kontrastowej tapety

ocenił(a) film na 4
NicOsobistego

Co te dragi robią z ludźmi to ja nawet nie.

NicOsobistego

To nie ona

ocenił(a) film na 6
srick.pl

Rozbawiła mnie scena z początku jak to niby pokazywali składowe kobiety, sexy, matka, dziewica i jędza. Do Amber pasują tylko 1 i 4 i chociażby habit założyła czy coś podobnego to w roli matki czy dziewicy jej nie widzę. Ma taki typ urody, że tylko role dziwek i jędz jej pasują.
Co do filmu, nie chce mi się szukać w necie ale ciekaw jestem czy podobne akcje promocyjne przeprowadziły Coca-Cola i Pepsico bo bym wcale się nie zdziwił jakby scenarzysta trochę materiałów zaczerpnął z wiadomości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones