PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012990}

Sytuacja awaryjna

Mimořádná událost
6,7 930
ocen
6,7 10 1 930
Sytuacja awaryjna
powrót do forum filmu Sytuacja awaryjna

zdecydowanie lepiej wychodzi absurdalny humor sytuacyjny niż dialogowy, niesamowicie sztywne, sztuczne, męczące i ultranieśmieszne były te rozmowy między bohaterami przez 3/4 seansu, dopiero pod koniec kiedy obraz wkracza na klasykę czeskiego filmu (akcja z dmuchanym zamkiem) daje się to obejrzeć

marckoza

ufff, już myślałem że tylko ja tak mam. Na początku te rozmowy były zabawne, ale potem zaczęło mi się strasznie dłużyć. I te sytuacyjne gagi ratowały sytuację i podtrzymywały moją uwagę, bo gdybym nie był w kinie, zacząłbym grzebać w smartfonie.
Film obejrzałem po "Właścicielach" - i tam jest rewelacyjna tragikomedia oparta głównie na dialogach. No i pozostał niedosyt, bo zachęcony zapowiedzią - czego innego się spodziewałem.

ocenił(a) film na 6
bartekel

"Właściciele" mieli grę aktorską na bardzo dobrym poziomie. Pomiędzy poszczególnymi bohaterami aż iskrzyło i to nadawało tamtej produkcji niezaprzeczalnego klimatu. W "Sytuacji awaryjnej" atmosfera jest dość letnia, pomimo nieciekawego położenia pasażerów pociągu. Nie jest to zły film, ale "Właścicielom" nie dorównuje.

marckoza

Racja. Generalnie nuda i brak akcji. Przegadany film. Nic ciekawego.

marckoza

Film Światłonoc to też kompletna klapa dzięki Czechom

ocenił(a) film na 5
marckoza

Dokładnie tak jak mówisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones