PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 641
ocen
7,8 10 1 629641
7,6 38
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

Filmy mają podobny motyw przewodni :)

Który wg Was trzyma bardziej w napięciu? Mi osobiście bardziej odpowiadają "Inni" :)

...zapraszam do dyskusji!

ocenił(a) film na 7
oblawamoja

Zarówno film"Szósty Zmysł'jak i "Inni" trzymał w napięciu."Inni bardzo dobry horror,osadzony w mrocznym klimacie z zaskakującym zakończeniem,natomiast"Szósty Zmysł"to film bardziej psychologiczny,równie ciekawy,trzymajacy w napięciu do ostatniej minuty,jednak była bym ostrożna w porównywaniu tych dwóch filmów.

"Szósty Zmysł" przypadł mi bardziej do gustu;)

ocenił(a) film na 9
Kasiaa20

szósty zmysł bije innych na głowę.

ocenił(a) film na 4
oblawamoja

Oba słabe i naciągane strasznie. ale szósty zmysl lepszy
Szósty zmysł 3/10
Inni 2/10

ocenił(a) film na 7
Xerxo

No to jaki dobry dreszczowiec z podobnym wątkiem przewodnim poleciłbyś?

ocenił(a) film na 4
oblawamoja

Co znaczy podobnym wątkiem przewodnim? Jeśłi pytasz o dreszczowce to Hitchcocka polecam.

ocenił(a) film na 7
Xerxo

Mam na myśli to, że bohaterowie w scenach końcowych dowiadują się, że są martwi.

A z Hitchcocka polecam-"Starsza Pani znika" :) Film stary ale pozytywnie śmieszy i trzyma w napięciu!

ocenił(a) film na 4
oblawamoja

Bardzo fajny film. Z Hitchcocków bardzo polecam Psychozę, Vertigo, Nieznajomych z pocuiągu, Okno na podwórze, Niewłaściwego człowieka, Linę, Cień wątpliwości, Szał i M jak morderstwo. Wszystkie wg mnie to arcydzieła.

A co do filmów o trupach, które nie wiedzą że są trupami to nic nie przychodzi mi do głowy.

oblawamoja

Ja też osobiście wolę "szósty zmysł", ale film "inni" oceniałam bardzo podobnie. Oba polecam ;)

ocenił(a) film na 7
oblawamoja

No to widzę, że ja jedyny bardziej cenię Innych :P

oblawamoja

Ja też!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones