PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 641
ocen
7,8 10 1 629641
7,6 38
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

No taki sobie, tematycznie nie było innych podobnych produkcji, więc mógł się podobać. Ogólnie jest dobrze, ale nie rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 9
artefakt

Wiadome jest to że jak za pierwszym razem film trzyma w napięciu i znasz ten film to już tak bardzo nie będzie trzymał w napięciu.

ocenił(a) film na 7
krawiec2111

Po tym właśnie poznać dobre produkcje, że oglądając po raz kolejny, nadal odczuwamy dreszczyk. Przyznam, że jedynie scena z wisielcami trochę mnie ruszyła :) - wówczas, za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 9
artefakt

Są dwa takie filmy które zawsze przeżywam w napięciu: 1. szeregowiec Ryan - szkoda że nie jest na faktach jedynie. 2. Helikopter w ogniu rewelacyjny dla mnie film i jeszcze jest na faktach. Moja mama w sumie ma jeszcze film Zielona mila zawsze warto do tych filmów wracać :)

ocenił(a) film na 7
krawiec2111

Dokładnie - krawiec2111

Powodzenie tych dwóch pozycji to nie przypadek. Wielu ludzi ogląda po kilka razy, ze względu na rozbudowane wątki, mnogość akcji i dobre aktorstwo. W przypadku "Helikoptera", dochodzi jeszcze muza. Długo szukałem tej ścieżki dźwiękowej w oryginale a szczególnie tego kawałka, gdy śmigłowce lecą na akcje. Powiem szczerze, że takiego rege to jeszcze nie słyszałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones