PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6635}

Szacunek

Juice
7,3 6 256
ocen
7,3 10 1 6256
Szacunek
powrót do forum filmu Szacunek

4/10

ocenił(a) film na 4

Film powinien być emitowany przez animal planet, a nie MGM.
Przeciętna kamera, słaba muzyka - co przy w Tupacu w obsadzie mocno dziwi.
Filmy podobne, a o niebo lepsze [również w ramówce MGM] to
- 'Cooley High'
-'Przetrwać w Nowym Jorku'

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
half_past_seven

Aha magazyn Rolling Stone uznał soudntrack do filmu Juice za jeden z 25 najlepszych soundtracków w historii kina, wiec tym bardziej chce mis ie z ciebie śmiać.

ocenił(a) film na 8
half_past_seven

Nie zgodzę się całkowicie, szczególnie jeśli chodzi o słabą ścieżkę dźwiękową. Poza tym bardzo dobre aktorstwo, temat wyśmienity, kamera dobra.

ocenił(a) film na 4
chemas

Film oglądałem ponad pół roku temu i głównie pamiętam fabułę. Świeżą i nowatorską, skupioną wokół Tupaca, który zdobywając broń [dosłownie] traci kontakt z rzeczywistością i Omara Eppsa stojącego przed decyzją - wybrać karierę czy ulicę i kumpli.
Przyznam szczerze nigdy czegoś takiego nie widziałem ;))))))))

Muzykę sobie właśnie powtórzyłem >> https://www.google.pl/#safe=off&q=various+artists+juice+songs&stick=H4sI AAAAAAAAAONgFuLSz9U3MEwvqzROVkJia4lmJ1vp55YWZybrJ-YkleZaFefnpRcDAHv9HggxAAAA <<
i mam szczerą nadzieję nigdy więcej nie usłyszeć pop-rapu. Komuś może się oczywiście ten gatunek podobać.
Dla mnie dobra muzyka filmowa to taka, która powstała przed filmem zostaje na zawsze do niego przypisana np. soundtrack Shreków albo powstając na potrzeby filmu przechodzi do popkultury np. 'Bodyguard'.
Sam 'Juice' nie dał swoim piosenkom wybrzmieć, pomimo przeniesienia części akcji do klubu muzycznego. Co jest dość normalne i praktykowane - 'Cotton club', 'Against all odds', tam kluby i muzyka błyszczą mimo, że są tylko dodatkiem.

W dobrą reżyserię serialowego chałturnika, wybacz nigdy nie uwierzę. [a oceniłem ją jako przeciętną]

ocenił(a) film na 8
half_past_seven

Cóż, rozumiem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
chemas

Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
half_past_seven

Naughty By Nature, EPMD, Too Short czy Cypress to pop-rap? Czarnuchu proszę...

ocenił(a) film na 6
cywil77

Respect!

ocenił(a) film na 10
half_past_seven

Jak to jest miec płynne papu zamiast mózgu pod kopulą ? Bo bredzisz strasznie rasistowski prostaczku.

ocenił(a) film na 4
master_of_vinyl_donuts

uhbububu straszny rasizm siejo

ocenił(a) film na 10
half_past_seven

Pp polsku nawet nie potrafisz pisac z tym swoim szmelcem pod czachą.

ocenił(a) film na 6
chemas

Nie próbuj nawet walczyć, bo nic nie wskórasz.

ocenił(a) film na 8
djrav77

Nie próbuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones