PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6635}

Szacunek

Juice
7,3 6 265
ocen
7,3 10 1 6265
Szacunek
powrót do forum filmu Szacunek

Tytuł angielski: juice
tłumaczenie tytułu: miasto aniołów 2
tłumaczenie tytułu przez lektora na początku filmu: zemsta

Niezły chaos :D

użytkownik usunięty
kazacker

skąd komuś się wzięło "miasto aniołów 2"? przecież ten film nie jest kontynuacją żadnego filmu, to PO JAKĄ CHOLERĘ ktoś wpisał taki polski tytuł?

Nie mam pojęcia, ale ja już w pewnym momencie się pogubiłem w tym wszystkim. Jeden film i trzy tytuły.

kazacker

ja wczoraj obejrzałem ten film pod tytułem na kanale MGM - tytuł: SZACUNEK:)

ocenił(a) film na 8
kazacker

Panowie z tego co pamiętam ten film wyszedł na kasetach VHS pod takim tytułem "MIASTO ANIOŁÓW 2" w latach dziewięćdziesiątych, wydawcą był bodajże IMPERIAL ENTERTAINMENT, miał on nawiązywać do "MIASTA ANIOŁÓW" z Olivierem Grunerem, który okazał się hitem w wypożyczalniach na początku lat 90-tych tzw. filmów kopanych (KARATE) klasy B. Cała Polska się tego typu filmami jarała w tym czasie, więc dystrybutor wziął tytuł "z dupy", ale jednak już znany bo część widzów jeszcze pamiętała "MIASTO ANIOŁÓW" z przed roku czy dwóch - od taki prosty zabieg marketingowy, nijak mający się do dwóch całkowicie niezależnych i nie mających ze sobą nic wspólnego filmów. I tak już zostało i będzie na wieki... PEACE

użytkownik usunięty
kazacker

Ja oglądałem "Szacunek".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones