PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596944}
7,1 1 131
ocen
7,1 10 1 1131
Szalona miłość Yves Saint Laurent
powrót do forum filmu Szalona miłość - Yves Saint Laurent

Lubię biografie, zwłaszcza dotyczące ludzi, który czegoś w życiu dokonali. To była moja motywacja obejrzenia filmu.
Zaskoczenie? Po pierwsze-rzadkie recenzje w necie nie były zachęcające, po drugie początek filmu też nie.
Oglądałam go 2 dni temu i nadal go przeżywam, coś we mnie pracuje. Zanim się wybierzecie weźcie pod uwagę, że obraz jest dokumentem. Z pewnością cenny dla osób interesujących się modą, ale i sztuką-sporo o tym jest w filmie, bo Laurenta był kolekcjonerem sztuki. Nudziły wypowiedzi partnera Laurenta będące głównym nurtem filmu. Na szczęście o życiu Laurenta opowiadają także inne osoby i jest sporo zdjęć i filmów z jego życia. Obraz barwny. Wciąż zastanawiam się co mnie w nim ujęło-mimo chęci wyjścia po 10 min i dania filmowi szansy. Owszem nie czuje się niedosyt, że nie poznaje się bliżej Laurenta, kim tak naprawdę był. Ale jednak. Chyba realność filmu i poczucie bliskości do bohatera i jego przeżyć. Los samego Laurenta i sława w opozycji do wewnętrznych rozdarć-to mocno zjednuje. W efekcie-uważam za godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones