PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91387}

Szalone żony

Foolish Wives
6,8 587
ocen
6,8 10 1 587
7,3 3
oceny krytyków
Szalone żony
powrót do forum filmu Szalone żony

Aha, dzięki

ocenił(a) film na 6

Za spoiler w opisie.

użytkownik usunięty
13Gniewny

W każdej ,,Historii kina" na przykład u Lubelskiego są opisy zdradzające fabułę. Film to nie tylko fabuła.

ocenił(a) film na 6

opisy filmów w literaturze przedmiotu, pracach krytycznych itp. mają na celu przedstawienie fabuły tak, żeby można dokonać analizy tropów, zabiegów itp. i raczej czytając takie prace liczymy się z tym, że nie można rozmawiać o fabule bez jej zdradzania. opisy filmów na stronach internetowych dla miłośników kina mają na celu przybliżenie ich zarysu i wytyczne filmwebu (https://www.filmweb.pl/instructions#filmsAndSerials__texts--descriptions) jasno wskazują, że opis na stronie nie powinien zdradzać całej fabuły.

ale z drugą częścia zdania się oczywiście zgadzam i dzisiaj juz bym sie tak nie obsrał widząc spoiler w opisie (no, chyba że jakiegoś kryminalu w stylu whodunit gdzie wiekszosc siły filmu jest w plot twiście), ale pisałem komentarz powyżej mając 14 lat, więc proszę o łaskawość XD

użytkownik usunięty
13Gniewny

Nie ma problemu, chciałem tylko zwrócić uwagę na istotniejsze od fabuły elementy filmu. Wiadomo, że w kryminale spoiler to coś zupełnie innego niż u Herzoga dajmy na to. :) Zazdroszczę, że widziałeś Stroheima w wieku 14 lat, ja miałem to szczęście po raz pierwszy mając lat 56. Czyli wczoraj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones