PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3701}

Szalony Jackson

Action Jackson
5,9 1 329
ocen
5,9 10 1 1329
6,0 3
oceny krytyków
Szalony Jackson
powrót do forum filmu Szalony Jackson

Seans ze starej stadionówki dorwanej w sobotę na targu. "Action" Jackson w pogoni za mordercą
plus sexowna Vanity w roli uzależnionej dziwki. Świetne kino akcji ery VHS - wybuchy, narkotyki,
dziwki i strzelaniny plus specyficzny humor. Polecam wszystkim, którzy z sentymentu lubią wracać w
tamte czasy bezmózgiego kina akcji. Polecam 7/10

ocenił(a) film na 6
klotz

A moim zdaniem film jest zajebisty i jak najbardziej go polecam , szczególnie fanom kina akcji z lat 80.

FANDAMME_II

A co , moje zdanie jest inne? Chopie

ocenił(a) film na 7
klotz

Sam jesteś bez mózgiem ;)

TERMINATOR2

Debil.

ocenił(a) film na 7
klotz

Film jest super.
Bez mózgowe kino jest teraz!
W latach 80 - 90 powstawały najlepsze filmy w historii kina!!!
Terminatory, Predatory, Obcy, Rambo itd.
Nie kumasz??? Co ty Kretyn???

TERMINATOR2

Kumam bardziej niż Ci się wydaje głąbie. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział.

klotz

Z dzisiejszej perspektywy ten film to straszny szajs, ale warto obejrzeć właśnie za klimat starych czasów, gdy wypożyczało się w osiedlowej wypożyczalni właśnie takie filmy.

ocenił(a) film na 7
klotz

Właśnie mnie wzięło ostatnio na powtórkę klasyk z lat 80tych i przyszła kolej na przypomnienie ACTION JACKSON i ... ależ świetnie wypadł ten seans! Szybkie tempo, fajne dialogi, konkretne sceny akcji i ten klimat dawnych produkcji. W sumie chętnie zobaczyłbym sequel przygód Actiona, szkoda że takowy nie powstał bo potencjał był. Jednak wisienką na torcie tego filmu jest Vanity, cóż za zjawiskowa kobieta, nie mogłem oderwać od niej oczu!Ogromny żal że nie zrobiła większej kariery, ten film to było jej apogeum, później już głownie "wycierała" się w niskobudżetówkach klasy B i C. Nabrałem ogromnej ochoty na kilka jej wcześniejszych ról choć nie ma tego dużo niestety. Pozdrawiam

hellboyjr

To prawda, Vanity zostaje na długo w pamięci. Co do sequela... ciekawostką jest, że w Polsce (jak i w innych europejskich krajach) na kasecie VHS wyszedł film "Dangerous Passion" jako... "Action Jackson 2". Tam również zagrał Carl Weathers, ale tak poza tym nie miał nic wspólnego z pierwszą częścią.

ocenił(a) film na 7
klotz

Witam, tak, pamiętam ten niby ACTION JACKSON 2, jak i ogromne rozczarowanie po obejrzeniu tego słabiutkiego filmidła, a jeśli chodzi o Vanity to mnie wzięło na całego, znalazłem na cda film z jej udziałem ,którego chyba nigdy nie widziałem, a przynajmniej kompletnie nie pamiętam OSTATNI SMOK. Natomiast jeśli chodzi o VHSową klasykę do powtórki to w kolejce czeka jeszcze ZIMNY JAK GŁAZ z B. Bosworthem i tu sporo sobie obiecuje bo wspomnienia mam kapitalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones