PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107848}

Szalony akademik

National Lampoon Presents: Dorm Daze
5,4 6 328
ocen
5,4 10 1 6328
Szalony akademik
powrót do forum filmu Szalony akademik

4/10

ocenił(a) film na 4

Film dosyć naciągany , słaba gra aktorska . Śmieszne były tylko niektóre sceny pod koniec
filmu . Widać że został tanio nakręcony . Można obejrzeć z nudów , lecz nie można się
spodziewać czegoś szczególnego . Może być fajny dla młodszych widzów .

ocenił(a) film na 4
maks118l

Zgodzę się praktycznie w pełni z Twoją opinią. Gra aktorska była bardzo słaba, a ponadto według mnie obsada aktorska też nie do końca była trafna. Scenariusz bardzo naciągnięty, zwłaszcza na początku był bardzo chaotyczny i strasznie nużący, dopiero troszkę się rozkręcił pod sam koniec filmu. Walorów komediowych "Szalony akademik" nie posiada praktycznie żadnych (była może jedna czy dwie sceny, które nawet mnie rozśmieszyły, ale jak na komedie jest to zdecydowanie za mało). Ogólnie to przez pierwszą połowę strasznie się wynudziłem i zastanawiałem się już czy wystawić za ten film ocenę 1 czy też może 2. Na szczęście końcówka troszkę zrekompensowała nieudany początek dlatego wystawiam ogólną ocenę ... hmm może mocno naciągane 4 :)

maks118l

Dla młodszych widzów? Czyli w jakim niby wieku? Bo ten motyw z dziwką i kiełbasą to tak nie specjalnie dla "młodszych" widzów;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones