PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621985}

Szczęście nigdy nie przychodzi samo

Un bonheur n'arrive jamais seul
6,6 3 300
ocen
6,6 10 1 3300
Szczęście nigdy nie przychodzi samo
powrót do forum filmu Szczęście nigdy nie przychodzi samo

ktory ogladnie film z gatunku komedia romantyczna, zreszta omijam te filmy szerokim lukiem i musi zrzadzic przypadek jak teraz gdy taki film obejrzalem. Wlaczylem przypadkowo fragment filmu gdzie tytulowy Sacha przenosi spiacego synka Charlotty i wybuchnalem smiechem. Zachecony tym fragmentem usiadlem do calego obrazu i jestem zachwycony.. piekny film, wiadomo ze nie z zycia wziety jak prawie wszystkie "romansidla", ale naprawde kawal dobrego kina. Bardzo dobra rola Pana Gada Elmalehai i Pani Sophie Marceau (niesamowicie piekna jest w tym filmie), rowniez ciekawa rola Pana Maurica Barthélémy. Bardzo przyjemny film do ktorego pewnie wroce jeszcze nie raz 9/10

ocenił(a) film na 7
fari

Zgadzam się w 100% (choć ja dałam 7:). Oglądanie komedii romantycznych uważam zwykle za stratę czasu i ten film też obejrzałam przypadkiem. Byłam bardzo zdziwiona, że tak mi się spodobał:)

ocenił(a) film na 8
domka82

Zgadzam się w 100% (choć ja dałem 8 :) za polski akcent na koniec. Paweł i jego "do widzenia" symbolizuje, że jak już zatrudniać fachowca , to tylko Polaka. (na tle wcześniejszych problemów z hydraulikiem co tylko przekładał terminy)

ocenił(a) film na 7
fari

Bo nie należy odrzucać żadnego gatunku. W każdym są filmy lepsze i gorsze, rewelacyjne i złe.

ocenił(a) film na 7
fari

Mi również się ten film podobał.Nie powiem lubię kom.rom.,tylko denerwuje mnie w nich jedno,mianowicie że główna para aktorów na koniec zawsze musi być razem.Obojętnie jaka katastrofa by się nie wydarzyła :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones