PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9961}

Szczęki 4 - Zemsta

Jaws: The Revenge
4,2 9 632
oceny
4,2 10 1 9632
3,0 3
oceny krytyków
Szczęki 4 Zemsta
powrót do forum filmu Szczęki 4 - Zemsta

Napisany jak na część 2, może było kilka wersji scenariuszy na kontynuację filmu i wyciągli ten z dna szuflady? jak na część 4 to bez sensu bo minęło masę lat a tu przypływa z niewiadomo kąd rekin żeby się mścić, zresztą początek był śmieszny (pierwszy atak rekina) myślałem przez chwile że to parodia... a zakończenie bez sensu totalnie, tez smieszne..

Jedyny dobry film szczeki to czesc pierwsza, wszystkie kolejne byly gorsze co zreszta bardzo dobrze obrazuja oceny, ja bym dal +1 dla pierwszego i -1 -2 -3 dla kolejnych czyli ten film wg mnie ma 1/10 i nie mowie tego z jakiejs zlosciwosci, wszystko do bani to juz praktycznie byla autoparodia i to w wielu scenach od poczatku do konca. Zmasakrowali rekina tym filmem i juz nie ma szans na kolejna część.





ocenił(a) film na 6
koval321

No, w części drugiej Brody mówi, do tej facetki nad orką, "Może to zemsta, dwa lata temu to zabiłem innego żarłacza", a ona "Rekiny nie miewają porachunków osobistych". Tak więc może twórcy IV za wzorowali się tym daniem ;). Mi tak się wydaje, że to taki nawiązanie i jednocześnie zaprzeczenie -, że jednak rekin się mści.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

tu*, zdaniem* Szkoda, że się nie da edytować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones