PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9961}

Szczęki 4 - Zemsta

Jaws: The Revenge
4,2 9 632
oceny
4,2 10 1 9632
3,0 3
oceny krytyków
Szczęki 4 Zemsta
powrót do forum filmu Szczęki 4 - Zemsta

Zakończenie

ocenił(a) film na 5

Jestem ciekawa czy tylko ja zauważyłam, że istnieją 2 wersje zakończenia filmu. Dziś 23.07.2012 film leciał na TVN7, z nudów obejrzałam ponownie, ale jest końcówka jest trochę inna niż wcześniej oglądałam na DVD, mianowicie chodzi o moment zabicia rekina, na TVN7 film zakończył się tak, że Mike wysyłał te impulsy urządzeniem a jego mama nakierowała łódź na rekina i wbiła mu część łodzi i rekin zatonął wraz z częścią statku i później przeszli od razu do jej odlotu z wyspy, na DVD było tak że rekin bo wbiciu tej części wybuchł , oni powypadali do wody, pojawił się Jake i dopiero odlot.
Czy wy też to zauważyliście?

sandra_best

W stu procentach potwierdzam.
Też dziś oglądałem Szczęki 4 po raz enty na tvn7
Końcówka była totalnie zadziwiająca, tym bardziej, że wcześniej jej nigdy nie widziałem. Zawsze było tak, że Jake przeżył i dopiero potem szczęśliwy odlot mamuśki.
Jednym słowem: podejrzane O_o

ocenił(a) film na 6
sandra_best

Tak, też to wpadło mi w oko! Oglądałem ten film tam w ch*j razy i zawsze jeszcze Jake nadpływał, wybuchł był i flashback wybuchu z jedynki zdaje się, no i oni w wodzie. Są trzy możliwości:
-TVN7 zmieniło wersje
-Albo po prostu sami z siebie poskracali, TV często też majstruje
- Zdaje, że teraz leciało w 16x9, ale pewności nie mam, bo oglądałem na plazmowym TV, a one rozciągają automatycznie, więc i tak bym nie zauważył ;) To może zakupili jakąś inną wersje z okazji zmiany (bo teraz zmieniają filmy w 4x3, na 16x9, niekiedy są to też inne wersje).

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Edit: Jak oglądałem w TVN7 poprzednim razem, to chyba nawet nie nabił się na maszt, tylko eksplodował. Z resztą nie pamiętam już, ale teraz było inne...

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

raczej chyba kupili inna wersję filmu, bo rekin normalnie zatonął wraz z częścią jachtu i od razu odlot bez pojawienia się Jake'a. Szczerze gdybym wcześniej nie oglądała innej wersji nie wiedziałabym nawet że on przeżył i skąd się wziął

ocenił(a) film na 5
sandra_best

masz racje , teraz oglądając 2 raz , czekałem na moment aż Jake wypłynie , a tu nic

ocenił(a) film na 5
Darado

Cieszę się że nie tylko ja zauważyłam tą zmianę :)

ocenił(a) film na 4
sandra_best

A się zastanawiałem gdzie ten wybuch rekina z którego sporo osób się naśmiewało w innych tematach. Ale z tego co piszecie wynika że koleś którego porwał ten rekin miał przeżyć a to jest już chyba szczyt nieprawdopodobieństwa więc cieszę się że widziałem wersje w której zginął. Co nie oznacza że miałem okazje zobaczyć film który ocenię jako dobry... Po prostu mogło być jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 5
Klopsik1988

Jake w obu zakończeniach filmu przeżył, tylko że w tej co oglądałeś tego nie pokazali :) jak chcesz zobaczyć wybuch to wyszukaj film na youtube

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones