PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9961}

Szczęki 4 - Zemsta

Jaws: The Revenge
4,2 9 632
oceny
4,2 10 1 9632
3,0 3
oceny krytyków
Szczęki 4 Zemsta
powrót do forum filmu Szczęki 4 - Zemsta

Szczęki 5.Dzieciństwo.
Fabuła filmu oparta jest na dzieciństwie i dojrzewaniu plastikowego rekina, który w poprzednich częściach złośliwie napastował tytułową rodzinę. W kolejnej części ujrzymy gwałtowne przeistoczenie hippisowskiego małego Sharki, żywiącego się tylko dietetycznymi glonkami na rafach, cieszącego się słońcem i ławicami radosnych gupików przepływającymi nieopodal. Jak doszło że z przychylnego matce naturze zwierzaka, stał się krwiożerczą plastikowa bestią wyzierająca z kadru?
Otóż pra-pra dziadek Michaela, korsarz, dokonał bestialskiego gwałtu, a potem mordu na przodkach rekina, by potem ich pożreć.Odtąd Sharki przeistacza się w plastikowy prostopadłościan najeżony zębami, atakujący nic nie przeczuwające łodzie i miażdżąc ich kadłuby w kolejnych częściach Szczęk
W planach jest też nakręcenie Szczęk 6.Powrót. Akcja rozgrywać się będzie w luksusowym domu starców na Bahama, gdzie Michael pisze bloga o swoim akwarium z pielęgnicami. Pewnego dnia tajemniczy mściciel atakuje Michaela zza grzałki akwariowej....
To moje refleksje po wczorajszym obejrzeniu Szczęk4.

ocenił(a) film na 3
elllcztery

Dobre. :) Świetny pomysł na film. He he he.

maxim38

tak, to by był film... brawo za pomysł, uśmiałem się z domem starców:)
w Szczękach 4 jedyne co mi się podobało, to tylko niektóre fragmenty ścieżki dźwiękowej (to już nie Williams;)

elllcztery

Hahahaha o matko... nie dość zę miałam polewke z filmu to jeszcze teraz po przeczytaniu "następnych scenariuszy" już sie popłakałam... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones