PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433365}

Szczury tunelowe

Tunnel Rats
5,5 1 236
ocen
5,5 10 1 1236
Szczury tunelowe
powrót do forum filmu Szczury tunelowe

JokeAimar ocenia:

ocenił(a) film na 8

8/10
Ludzie ale wy świnie jesteście!!! Bardzo dobry film, a co że wam reżyser nie pasuje?;/ Polecam temu kto lubi wojenne filmy nie zawiedzie się napewno!

ocenił(a) film na 10
JokerAimar

zgadzam sie z przedmowca.film bardzo dobry ocenic smialo mozna na 8/10, jednakze czesc osob ocenila go na 1 mimo iz go nie ogladali moja ocena 10/10.ostatnio całkiem niezle Boll kreci filmy( Postal, Seed).Polecam

ocenił(a) film na 7
mrozo_dj

No bo film ocenia się po filmie, a nie po reżyserze... tak przynajmniej nakazuje logika, ale dzieci z gimnazjum niekoniecznie muszą posiadać tę mistyczną sztukę ;)

ocenił(a) film na 8
budziktt

Odemnie także 8/10. Wkurza mnie to, że ludzie oceniają filmy Bolla nawet bez uprzedniego obejrzenia "bo kiepski reżyser". Ostatnie filmy jego reżyserstwa jakie oglądałem nie były takie złe, nie wyśmienite, ale obejrzeć się dało i nawet tego nie żałowałem, np taki "Dungeon Siegie", "Postal" czy nawet zjechany "Alone in the Dark" ;]

JokerAimar

wlasnie skonczylem ogladac. Nie jestem zwolennikiem bolla ale film faktycznie nie jest taki zly jednak 8/10 to chyba mala przesada. Brak zarysowanych postaci, praktycznie zero fabuly, momentami zastanawialo mnie niezbyt logiczne zachowanie bohaterow (np. cwiartowanie wietnamca zeby moc sie przecisnac przez tunel...w czym mu ta noga przeszkadzala :D rozumiem ze odcial reke ale skoro przecisnal sie juz przez korpus to nie wiem po co tracil jeszcze sily na odrabywanie nogi).
Szostke moge dac mimo niecheci do rezysera film jest do obejrzenia.

ocenił(a) film na 5
JokerAimar

Film jest dobry 7/10 w porównaniu do poprzednich produkcji to arcydzieło, fajnie się go oglądało. Co najbardziej irytowało to zachowanie żołnierzy czyli brak logiki, zero zwiadu, umocnienia. Strzelanie z m60 jedna wielka panika. Pierwszy tunel zamiast iść ktoś górą i zabezpieczyć następne wejście(mają kompasy, radia) równie dobrze mógł wyjść w środku obozu VC. Albo gości co pilnowali wejścia, weszli by za te bambusy i leżące drzewo i mieli by dobrą pozycję a nie strzela z shotguna, a drugi z m60 z ramienia. To pewnie przez to Uwe nie lubi amerykanów i pokazuję ich jako nieudolnych ludzi.

JokerAimar

Film naprawdę niezły, nie spodziewałem się. Zaciekawił mnie, nieźle się oglądało. 7/10 ode mnie.

bartehz

Ode mnie w pełni zasłużone 7/10. Jest to wojenny film akcji i w takich kategoriach trzeba go oceniać. Fabuła w żadnym razie odkrywcza nie jest, ale te stare patenty podane są w bardzo zjadliwym sosie. Aktorsko bez zarzutu, dialogi są generalnie dość realistyczne, muzyka wpasowująca się w akcje, realizacja również poprawna, no i dla fanów krwawych scen kilka ciekawszych widoków się znajdzie... Reasumując - Uwe Boll w swojej lepszej formie, ma u mnie facet kredyt zaufania, kolejną jego produkcje na pewno obejrzę, oby to tylko nie była już żadna eGRAnizacja :p

JokerAimar

Ja też 8/10 dałem. To pewnie Wietnamczycy głosowali... Wciąga ten film.

użytkownik usunięty
jupiler

Niezły , niezły:). Jako że oceniam film po obejrzeniu:) (zdziwiło mnie to że można inaczej stąd zaznaczam swoją taktykę) ;D musze stwierdzić że film minął szybko, aż za:) np. aktorzy, mimo że jak dla mnie nieznani , nie źle sobie poradzili:):) dałem bodajże 7:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones