PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433365}

Szczury tunelowe

Tunnel Rats
5,5 1 235
ocen
5,5 10 1 1235
Szczury tunelowe
powrót do forum filmu Szczury tunelowe

Jak to jest możliwe że film ma ocenę 0,91? Przecież minimalną oceną jest "1" więc o co tu biega :/ ?

ocenił(a) film na 8
Darth_Mail

Właśnie też mnie to zastanawia :| Czyżby nową ocenę wprowadzili specjalnie dla Bolla ? A tak propo co za debile oceniają filmy na prawie rok przed premierą :/ Żallll

Tymczasem daje trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=RmEuGECjMls

szm007

To się stało tradycją robią to dla każdego filmu uwego . Smutne troche

resistance

No, już ryczę.

P.s. nie oceniam na 1 bo mu zawyżę...

szm007

Na trailerze to nie najgorzej wygląda. Ale lepiej się nie napalać, że mu coś wyjdzie.

arundell

Jedyne co mu wychodzi to koszula ze spodni chyba:/

The_Architect

Może wyjdę na cholernego optymistę. Ale oglądając trailer jestem gotów stwierdzić, że może być to najlepszy film w karierze Bolla. Oskara na bank nie zdobędzie, ale to może być naprawdę niezłe kino.

Rokka

no i qrwa po co tyle krzyku?! Kolesie patrza rezyseria: uwe boll juz daja 1/10 to ze najgorszy rezyser (na pewno sa gorsi) uwe boll kreci nowy film ktory moze byc fajny ale oczywiscie debile ktorzy glosuja rok przed premiera sa zbyt leniwi zeby nawet zobaczyc trailer i dac szanse uwe bollowi bo moze zdazyc sie cud i film bedzie dobry o.o na szczescie mozna zmieniac glosy i przemyslcie to... NAWET JEŻELI KRECI TEN FILM NAJGORSZY REZYSER (NIE WIADOMO) NIE GLOSUJCIE PRZED PREMIERA QRWA!

Prodigy

o i jeszcze coś: jeżeli ffilm wyszedł i nie macie zamiaru oglądać to nie glosujcie...

Rokka

Duengeon Siege też wyglądało nienajgorzej na trailerze, do tego miało dobrą obsadę klasy b (Liotta, Statham, Pearlman, Reynolds, Rhys-Davies - ja tych aktorów lubie i cenie, choć nie jest to światowa czołówka) a mimo wszystko wyszło nuuudno i smętnie, żeby nie wspomnieć o innych typowych dla Bolla bolączkach z którymi jakos sobie poradzic nie może.

Darth_Mail

Ja na FW odkryłem ocenę filmu na 17 bodajże gwiazdek więc mi to nie dziwne :p

ocenił(a) film na 3
Darth_Mail

Jakoś się zmusiłem do obejrzenia. Mimo, że filmy o wojnie wietnamskiej trudno popsuć, Boll pokazuje, że nawet tu psuć potrafi. Film słaby, odpowiednik na Filmwebie to 3/10. W porywach (rzadko) do 5-6. Ale i tak gratulacje, UWE zrobił pierwszy 'tak normalnie' słaby (momentami średni), niskobudżetowy film. Przynajmniej jest jakiś progres w jego twórczości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones