PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7521}
6,8 14 619
ocen
6,8 10 1 14619
6,6 8
ocen krytyków
Szczury z supermarketu
powrót do forum filmu Szczury z supermarketu

i jak zwykle u Kevina Smitha okraszona raz niewybrednym humorem, raz inspirującym pomysłem. Bob, który po obejrzeniu "Powrotu Jedi" próbuje przywołać do siebie moc, by unieść papierosa, grubas, który jako ostatni człowiek na Ziemi nie może zobaczyć żaglówki w obrazku 3D, wykład Stana Lee na temat prawdziwych tęsknot superherosów z komiksowych serii itd. Właśnie za takie pomysły lubię Smitha i przymykam oko na kawałki - delikatnie mówiąc - niesmaczne. I choć patrzeć nie mogę na Doherty, to Jason Lee jako zagorzały wielbiciel komiksów z kompleksem na tle 'private parts' wynagradza mi udział tej - nie wiem czy uda mi się to napisać - aktorki.

ocenił(a) film na 8
killashandra

Doherty zagrała nieźle. Na początku pojawia się też zabawny plakat, będący aluzją do jej występu w serialu "Beverly Hills".

ocenił(a) film na 6
wuj_Jozef

nie wiem ale przegapiłem ten film - gdybym go widział o 10 -15 lat wcześniej pewnie dałbym mu ocenę wyżej - mimo upływu lat film daje radę przez "smaczki" które wypisał killa
co do Doherty- popieram wuja, jestem zaskoczony na plus

ocenił(a) film na 6
killashandra

Sprzedawców (cz I) w mojej ocenie nie przebił żaden kolejny film Smitha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones