PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7521}
6,8 14 619
ocen
6,8 10 1 14619
6,6 8
ocen krytyków
Szczury z supermarketu
powrót do forum filmu Szczury z supermarketu

Nic śmiesznego

ocenił(a) film na 4

Humor studencki, często obleśny. Aktorzy znani głównie z podobnych komedii, które jednak wypadają dużo lepiej niż "Szczury z supermarketu". Najlepiej wypadł chyba Jason Lee, którego prawie nie poznałem, gdyby nie to, że był wymieniony jako jeden z czołowych aktorów. Tego aktora już chyba zawsze będę kojarzył z Earlem, z wąsami i z koszulami flanelowymi. Tu zupełnie był nie podobny do tego jak wygląda teraz. :) No i jeszcze w epizodzie zagrał Ethan Suplee, z równie głupią i absurdalną (ale w pozytywnym sensie) rolą co w serialu "My name is Earl". Ale też zmienił się od tamtego czasu i nie jest już taki gruby.
A humor w filmie? Tak jak już mówiłem - obleśny. Zwłaszcza numer z "czekoladkami" w torebce. Poza tym głupie żarty z seksem. Przecież to jest nudne!
Oglądając ten film oczekiwałem czegoś lepszego, śmieszniejszego. Lubię oglądać takie komedie młodzieżowe, ale "Mallrats" to bardzo słabiutki film. Oceniam na 4/10. Gdyby nie kilku znanych aktorów i aktorek i zaledwie kilka śmiesznych scen to ocena byłaby 3/10. Sto razy lepszy jest serial "Mam na imię Earl" czy komedie z Pauly'm Shore.

Axel

akurat "mam na imię earl" jest nudny jak cholera, jest parę śmiesznych momentów, ale ogólnie to proste, BEZPŁCIOWE scenki, które niby mają rozśmieszyć widza, a tak naprawdę nudzą swoją prymitywnością. Jeśli cię cieszy np. całowanie się dwóch więźniów, itp. to współczuję ci. Z resztą zauważyłem, że jakaś pinda z ciebie i wszystkie posty dotyczące filmów Kevina oceniasz tak samo - studenckie, obleśne itd. Jeśli całowanie się pedałów uważasz za SUPER, to pewnie sam masz nie tak z łbem, a i gustu też nie posiadasz. To tyle

ocenił(a) film na 4
GanGstaRR

Nie będę komentował tego co napisałeś, bo to są jakieś brednie.

Axel

Tak samo uważam że "Mam na imię Earl" jest nudnym serialem... Na szczęście już nie ma tego na Comedy Central. A co do "Mallrats" film dobry tak jak inne komedie Kevina.

Axel

bez sensu jest twój komentarz i strasznie prostacki

ocenił(a) film na 4
jotubyl

Twój jest za to bardzo z sensem i bardzo kulturalny.

ocenił(a) film na 9
Axel

Ale przyznasz ze sila komedii Kevina sa glownie dialogi, a ten ma je znakomite, Lee jest swietny, aha Earla widzialem i powiem ze jako komedia to tego nie widze, ale oglolnie przyzwoity serial jak ktos ma czas

ocenił(a) film na 6
Axel

Zgodzę się. Też spodziewałam się jakieś fajnej komedyjki z dobrym humorem i klimacikiem, ale się niestety rozczarowałam. Humor tego filmu do mnie po prostu nie przemówił - nie lubię ciągłych sucharów o seksie i kloacznych w moim odczuciu już po prostu, nie smacznych żartów. Ogólnie komizm robiony na siłę. Jedyne co widzę pozytywnego w tym filmie to Jay i Chichy Bob, Jason Lee i Rooker - i za to daje 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones