PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686549}

Szefowie wrogowie 2

Horrible Bosses 2
6,2 58 446
ocen
6,2 10 1 58446
5,3 7
ocen krytyków
Szefowie wrogowie 2
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie 2

Na prawdę dobra komedia. Dowcip na dobrym poziomie, momentami wręcz bardzo dobrym. Jak to w tego typu filmach, kilka momentów delikatnie mówiąc niedorzecznych. Należy jednak pamiętać z jakim gatunkiem ma się do czynienia. Na bezstresowe popołudnie idealny, można się odprężyć i uśmiać. No i podziwiać wiecznie piękną Jennifer.

ocenił(a) film na 9
kierownik_filmaniak

Jak najbardziej zgadzam się z Twoją opinią! :D Chociaż początek nie zapowiadał nic dobrego, to środek i końcówka mnie rozwaliły, a szczególnie pościg policyjny. :D
Dobrze, że wspomniałeś o tym, by pamiętać o gatunku filmu, bo nie rozumiem niektórych osób oglądających jakiś film, który gatunkowo i tak jest u nich skazany na słabą notę, a potem pochlebne wypowiedzi użytkowników komentują i rzucają obelgami -i to nie tylko do filmu, ale także do Filmweowiczów, no bo jak może się komuś podobać ten film? Moim zdaniem to trochę chore, no ale cóż... :)

ocenił(a) film na 9
kierownik_filmaniak

normalnie można popłakać się ze śmiechu, praktycznie cały film pełen gagów w odróżnieniu od innych pseudo komedii

polecam, a, humor raczej 18+, szczególnie z udziałem Aniston ;)

ocenił(a) film na 7
voltaire78

zgadzam się, nie przepadam za dowcipami w kółko mielonymi np puszczanie baków itp , ale tutaj w tej komedii różne ostre teksty mnie nie raziły. Uśmiałam się. Tak tępota głównych bohaterów razi, ale mada.... Jons ze swoją "przebiegłością" rozwalił mnie ponownie. Aniston jako seksoholiczka jest świetna, Chris Pine też był the best. Zarówno część 1 jak i 2 podobały mi się.

ocenił(a) film na 8
gabi_2

Dokładnie tak, naprawdę sporo dobrych postaci w obu częściach Jones i Aniston według mnie najlepiej graja ale reszta wcale nie odstaje.
Scena z pościgiem to chyba najlepsza scena pościgów jaką miałem okazje oglądać z ostatnich kilku lat, płakałem od początku do końca ze śmiechu.
Wiadomo jest trochę ordynarnie miejscami ale według mnie niewiele komedii tak jak ta potrafi nam to podawać w tak dobry sposób.
Szefowie świetnie wykreowani przerysowani, maja swoje zachowania które oddają w każdej scenie i o to chodziło.
Świetna zabawa na obu częściach, nie obrażę się jak powstanie 3 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones