PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 780
ocen
6,5 10 1 129780
5,5 15
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

K

ocenił(a) film na 6

Nie ma wątpliwości że jest to komedia, ale po pierwsze obsceniczna, a po drugie tak debilna, że
Godzilla kontra Mechagodzilla to przy tym program popularnonaukowy. Niemniej jednak, ogólnie
wrażenie pozytywne i można się pośmiać. Plus za Jamiego F.

ocenił(a) film na 1
Kadente

"a po drugie, debilna" - Powinno być, po pierwsze ;) Dwa, Spacey zgodził się zagrać w tym czymś. 3. - gwiazdorska obsada, a tak durny film.

ocenił(a) film na 1
Kadente

4 - jezu dwójka jest :)

Atena_3

no to durne a dziedzictwo bourne'a według ciebie to arcydzieło ;d dobry film, ale sorry do oryginalnego Bourne'a to się nie umywa. Polecam obejrzeć

ocenił(a) film na 1
Anakin_Skywalker

Możesz się nie zgadzać, ale komentować przez pryzmat jednej mojej oceny wyrywkowego filmu? :p

ocenił(a) film na 7
Atena_3

Po prostu podał skrajności. Logiczne.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

Na dyskusję o gustach - zapraszam na mojego bloga, tutaj zaś dzielmy się wrażeniami z tego filmu. Polecam.

Jestem szczerze zaskoczona, że zdecydowano się na dwójkę.

ocenił(a) film na 7
Atena_3

Skoro zdecydowano się na drugą część, to chyba logiczne, że finansjera wyszła na plus. Nie chce mi się sprawdzać boxoffic'a.
Poza tym twoja skrajna opinia tego filmu nie może być argumentem jakoby druga część byłaby bezcelowa itp.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

"Skoro zdecydowano się na drugą część, to chyba logiczne, że finansjera wyszła na plus." - Ile Mil. na plusie? Za co?

ocenił(a) film na 7
Atena_3

Dlatego napisałem nie chce mi się sprawdzać ich boxoffic. Poszukaj, sprawdź. Ciebie to nurtuje, nie mnie.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

Nie interesuje mnie.

ocenił(a) film na 7
Atena_3

^To o czym my rozmawiamy, koleżanko:)

Dobrej nocy.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

O filmie? :) Dobranoc.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

"twoja skrajna opinia tego filmu nie może być argumentem jakoby druga część byłaby bezcelowa itp" - Może. Jest. ;)

Kadente

"Obsceniczna"??? Co w tym filmie jest obscenicznego?

użytkownik usunięty
Kubala_82

Obsceniczny? Bez jaj, jak dla mnie byl Ok! I te teksty :)
A jak sie nie podoba, to wracaj do ogladania Godzilli!

Jest chamski, ok, ale, w porównaniu z masą amerykańskich filmów to na pewno nie obsceniczny.

ocenił(a) film na 1
Kubala_82

Chamski i obsceniczny. I Durno amerykański.

ocenił(a) film na 6
Kubala_82

większość tekstów

Kadente

No to może podaj konkretnie które?

Gdybyś nie zauważył, to ten serial jest o trzech facetach, z których każdy jest inny. Jeden to typowy korporant, który boi się własnego cienia, drugi to neurotyk, a trzeci do wirażka grany przez Sudeikisa. I faktycznie, teksty tego ostatniego są wulgarne (tylko jego oraz jego szefa), ale na tym polega jego (ich) rola w filmie.

Z resztą tu masz dość randomową listę cytatów. Wybieraj:
http://www.imdb.com/title/tt1499658/trivia?tab=qt&ref_=tt_trv_qu

ocenił(a) film na 8
Kadente

Chyba się troszkę nie znasz lub nie masz poczucia humoru. Obsceniczny to jest "movie 43" a "Horrible Bosses" jest po prostu bardzo śmieszny. Może nie zrozumiałeś tego filmu,

ocenił(a) film na 7
alann6

Może nigdy nie pracował albo nie miał kontaktu z motywem pracownik-szef.

ocenił(a) film na 6
alann6

być może

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones