PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107995}
6,1 42 319
ocen
6,1 10 1 42319
5,0 6
ocen krytyków
Szeregowiec Dolot
powrót do forum filmu Szeregowiec Dolot

kiepski ten film, grafika niby ładna, ale bez rewelacji, leprze widywałem ( Shrek czy Ice Age, tam to ta grafika miała swój oryginalny styl, Dolot tego nie ma ) , te dekoracje jakieś podejrzanie puste, bez przesadnych szczegółów, a humor? humor to jest najgorsza wada tego filmu, brak ciekawego humoru, wszelkie marne gagi i teksty w tym filmie są tak wtórne i przewidywalne że aż irytujące, a postać głównego bohatera? BOŻE !! poraz kolejny typ kryształowego "od zera do bohatera" typa ratującego wszystkich i wszystko, w tym przypadku nie typa tylko gołębia, ale postać tak irytująca, wtórna i nieśmieszna, cały film jest irytujący denną i przewidywalną fabułą fuujj !! to jest taki film który się puszcza na świetlicy w szkole za karę, albo jak się ma upośledzonego bachora w domu, to sie go sadza przed telewizorem, puszcza mu tą miernotę i ma się wolne przez półtorej godziny :P

Ander

^^ yyy "leprze" ?... chyba lepsze ... nie bede sie wypowiadac na temat filmu bo go nie widziałam, ale jakoś przyciągnęła mnie do twojego posta ostra krytyka i błąd ortograficzny. Jakos tak głupio to wygląda kiedy ktoś coś krytykuje a przy tym robi błędy ort. ... wtedy wychodzi na debila ...

Ander

^^ yyy "leprze" ?... chyba lepsze ... nie bede sie wypowiadac na temat filmu bo go nie widziałam, ale jakoś przyciągnęła mnie do twojego posta ostra krytyka i błąd ortograficzny. Jakos tak głupio to wygląda kiedy ktoś coś krytykuje a przy tym robi błędy ort. ... wtedy wychodzi na debila ...

kyanka

Jeśli już jesteś przy debilach, to ( uwaga czepiam się) wysłanie 2x tego samego posta też niezbyt dobrze świadczy. No, ale to może przypadek. Trzeba być wyrozumiałym.

kyanka

Błedy często nie wynikają z tego że ktoś nie zna ortografi. Musisz zauważyc ze jak sie pisze na klawiaturze to czesto nie patrzy sie na tekst tylko na klawiature i przeważnie pisze sie dośc szybko więc błędy się zdarzają. Doczepianie sie do takich literówek to głupota, ale jesli nie masz o czym pisać to pisz dwa razy o błędach pozdro

kyanka

Film jest gównem, ALE MYSZ SABOTAŻYSTA RZĄDZI

dawid89_

Ja nie będe komentował wypowiedzi andera bo znów mnie sprzeklina jak kiedys -D -D -D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones