PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1271}

Szklana pułapka 2

Die Hard 2
7,3 111 582
oceny
7,3 10 1 111582
7,0 19
ocen krytyków
Szklana pułapka 2
powrót do forum filmu Szklana pułapka 2

Film jest lipny i to bardzo. I jeszcze te teksty beznadziejne (pod publiczkę). Pierwsza część
była najlepsza a następne części powstały nie potrzebnie. 2/10

ocenił(a) film na 10
nudecroft

aha. najlepsza czesc, ktora zebrala same pozytywne opinie, jest wg ciebie najgorsza. ciekawe. film jest swietny i niczego mu nie brakuje, wiec takie typu prowokacje mozesz pisac na innym forum.

damian_filmweb

To nie jest prowokacja, a film naprawdę jest słaby. Jak obejrzysz sobie ten film z setny raz to dojdziesz do tego samego punktu widzenia co ja.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

widzialem ten film wielokrotnie i pod kazdym wzgledem jestem usatysfakcjonowany. lecz gdy ktos oglada ten sam film po raz setny moze dojsc do takich wnioskow. tak wiec pokazalas, ze twoja opinia jest bez sensu i mija sie z prawda, bo film jest swietny.

użytkownik usunięty
nudecroft

Moim zdaniem film jest bardzo dobry (chociaż gorszy od "jedynki") i naprawdę nie wiem, dlaczego Twoim zdaniem jest to najgorsza część "Die Hard"? A tekstów też bym się nie czepiał, bo nie one są najważniejsze w filmie akcji.

ocenił(a) film na 10

ale tekstow nie mozna sie czepiac, bo sa bardzo dobre i stanowia o sile przebicia tego filmu. slynne jupikajej mother###..... - niby zwykle byle co, a ludzie po dzien dzisejszy podniecaja sie tym powiedzonkiem.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

"Yippi ki-yay, motherf*cker" - co prawda nie wiem co ów zwrot oznacza, ale podoba mi się.

ocenił(a) film na 10

to nie ma zadnego znaczenia. zwykly zwrot jak np. Juhuu czy cos takiego. ale mi tez sie podoba hehe :)

ocenił(a) film na 8

Yippie ki-yay to zawołanie kowbojów.

N3vermind

oglądałem jak dotąt 1,2,3 ale 2 jest jak naraźie najgorsza nie zrzum cie mie źle ale to dobry film ale 1 i 3 były lepsze

ocenił(a) film na 9
kubix98

to dlatego, że ich reżyserem jest John McTiernan- guru kina akcji. Czwórka też daje radę - totalnie odjechana, chociaż ociera się o sci-fi

użytkownik usunięty
nudecroft

Jak dla mnie najgorsza jest zdecydowanie trójka, czwórka niewiele od niej lepsza, jedynka to mistrzostwo a dwójka jedyny godny jej sequel.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Dla mnie wszystkie części są bardzo dobre! Ale faktycznie dwójka była najgorsza.

ocenił(a) film na 9
asia9993

2 najlepsza, po prostu wymiata 9/10

ocenił(a) film na 9
nudecroft

Die hard 1 to kóltowe bardzo dobre kino akcji, ale dwójka to już rewelacyjne kino akcji. Moim zdaniem o jeden punkt lepiej!

nudecroft

A dla mnie najlepszy przede wszystkim klimat i Bruce zagrał lepiej niż w 1 cz chociaż Alan Rickman był lepszym czarnym charakterem .

Ruben_fw

Oglądałam kiedyś szklaną pułapkę drugą część z moim znajomym i kiedy Bruce Willis wypowiada takie słowa : "Jak to możliwe że ten sam facet wpieprza się w tą samą sytuację..." To mój znajomy słysząc to odpowiedział "Dla pieniędzy, dla pieniędzy". więc to było bardzo wymowne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones