PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96128}

Szklana pułapka 4.0

Live Free or Die Hard
6,9 125 426
ocen
6,9 10 1 125426
5,9 18
ocen krytyków
Szklana pułapka 4.0
powrót do forum filmu Szklana pułapka 4.0

Masakra

ocenił(a) film na 3

Hihihi
W sumie ten film był nawet zabawny :-) zwłaszcza jak Bruce wskoczył na samolot :-) Całe szczęście, że nie doczołgał się do miejsca pilota i nie odleciał, bo chybabym czymś rzuciła w telewizor, ale na całe szczęście( dla mojego TV) on poprostu sobie z niego zeskoczył. Tak na poważnie w 4 zdecydowanie przesadzili. Nie polecam

mysza334

też przez moment pomyślałem że siądzie za starami ale przypomniałem sobie ze już nie ma fotela pilota wiec trzeba skakać

ocenił(a) film na 8
suidakra77

ja tam lubie takie filmy nawet z przesadna akcją. ale nie zapominajmy to tylko willis. jelsi by tak gral chuck norris to by bez problemy wsiadl za stery samolotu nawet jakby nie bylo fotela i nawet jakby odpbadly skrzydla :D

statnik

Hahahahahha dobre xD.A tak na prawde to Chuck Norris chciał pograć w nową fife 12 ale nie wiedział jak ściągnąć.
Czasem było zabawnie jak np ten mat i warlock gadali swoim cybernetycznym jezykiem i jak Bruce ich nie rozumiał.
jak na sensacyjny to podobał mi się tak 7/10 zresztą cała seria jest dobra

użytkownik usunięty
mysza334

nie polecasz sceny czy filmu z powodu jednej sceny?

ocenił(a) film na 10
mysza334

Dla mnie ta część była bardzo dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones