PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 225 466
ocen
7,5 10 1 225466
7,9 26
ocen krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

Zachęcam do obejrzenia lecz wersję przetłumaczoną na VHS jako "Brutalna śmierć" z Januszem Koziołem bez cenzury - niesamowite jak bardzo odmieniło to moje spojrzenie na ten film. Jestem właśnie świeżo po seansie i jestem pod wrażeniem pomimo lekko pogorszonego audio. Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt! ^^

ocenił(a) film na 4
Paranoid_

no lektor i sam tekst to podstawa.Z polsatu chyba najlepsza wersja (lekt.Tomasz Łukowski) ale nie ma "jupikajej wydymańcu" chyba cenzura a wlatach 90 było.Natomiast wersja filmu z neta z PL lektorem to jakieś nieporozumienie , film bardzo dóżo na tym traci.

ocenił(a) film na 4
mszaf

przepraszam chodzi o Jarosława Łukomskiego. bdb lektor m.in z 300stu.

ocenił(a) film na 10
mszaf

Nie jestem pewien czy regulamin zezwala na podanie źródła lecz natknąłem się ostatnio na ten film z lektorem podanym w pierwszym poście i był wyśmienity.

https://www.youtube.com/watch?v=GOGkZbRsXZ4 - tu są podane różnice możliwe , że widziałeś już ten film, bo krąży tu na forum (wersja lektora , o której wspominam to ta pierwsza w każdej scenie) ale np. fragment z 0:41 dzięki temu lektorowi zyskał ogromnie :D

ocenił(a) film na 10
mszaf

Lektor bardzo dobry ale tłumaczenie przeciętne, najlepsza wersja to ta z VHS co Kozioł czyta i ze starego TVN z Łukomskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones