PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676060}

Szkoła życia

Bad Words
6,3 6 604
oceny
6,3 10 1 6604
5,8 6
ocen krytyków
Szkoła życia
powrót do forum filmu Szkoła życia

Nudny

ocenił(a) film na 3

Nie dotrwałem do końca. Kilka wulgarnych tekstów to za mało żeby mnie zaciekawić i rozbawić.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Również nie dotrwałem.

cyfrowy_baron

ale taka nuda jak Potop z 74 to widze, ze cie nie wynudzila bo dales 10 hehe

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

Bo to nie nuda. lecz film historyczny pełen akcji, świetnie zrealizowany i perfekcyjnie zagrany. To arcydzieło, dlatego dałem 10. No, ale by ty tego nie jesteś w stanie pojąć ani docenić. Nie twoja wina, taki już się urodziłeś...

cyfrowy_baron

No jasne, moze dla kogos kto malo filmow historycznych widzial, czyli dla ciebie.
Jestem kobietą wiec juz wtope barani łbie zaliczyles, a zasadzie to sie glupim urodziles.

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

Ja nie oceniam ludzi na podstawie ich płci, rasy czy przynależności religijnej. To, że jesteś kobietą niczego nie zmienia, ale poprawię - taka już się urodziłaś...
Filmy historyczne to jedne z moich ulubionych. Obejrzałem ich mnóstwo, z czego większość to filmy dokumentalne. Moimi ulubionymi okresami historycznymi są czasy panowania Imperium Rzymskiego, Wyprawy Krzyżowe i Wojny Napoleońskie.

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

Oczywiście nie oczekuję, że pokolenie lajków jest w stanie docenić taką twórczość. Ty nawet tego filmu nie obejrzałeś, ale już wiesz...

cyfrowy_baron

Widzialam ten film, tak jak i reszte szrotu polskiego z tamtego okresu i jest to raczej nudne widowisko, w porownaniu do kina historycznego z innych krajow

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

"Szrot polski" to mamy teraz, od tamtego okresu niczego ciekawego w Polsce nie nakręcono.

cyfrowy_baron

Nakrecono wiele lepszych rzeczy, chociaz nie z tego gatunku.

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

Nie nakręcono nic dobrego. Minęły już dawno złote lata polskiego kina. Stare pokolenie wspaniałych aktorów odchodzi, a nowi nie potrafią grać.

cyfrowy_baron

co ty pierniczysz, widziales takie filmy jak Psy I i II, Czlowiek z Żelaza, Dzień Świra, Dług, Dom Zły, Rewers, Pianista, Boisko Bezdomnych, Plac Zbawiciela, Róża, Trzy Kolory, Symetria, Pioklosie, Wesele, a juz o komediach nie wspominam.
Te twoje dziadowskie Krzyzaki i Potopy to przy tym fajans. Żyj dalej dziadu w swoim swiecie filmow dla pierdzieli.

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

Widziałem i określam te filmy jako gnioty. Chociaż "Dzień świra" i "Pianista" ujdą.

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

"Żyj dalej dziadu w swoim swiecie filmow dla pierdzieli."
Jak widzę panience zabrakło argumentów. Pewnie w szkole nie byłaś zbyt lubiana. Może jesteś gruba i brzydka i stąd te kompleksy.

ocenił(a) film na 8
kiki_zjada_guziki

Dobrze pojechałaś staremu pierdzielowi. Jak ja nie cierpię jak się takie stare wapniaki wepchną na portale bo chcą być trendy (czyt. na czasie) i niczego innego nie widzą, tylko największym arcydziełem są ich filmy z czasów PRLu ;d

GanGstaRR

Dobrze prawisz :)

ocenił(a) film na 1
cyfrowy_baron

Olej dziwkę brachu!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

He he he... Nerwy cię ponoszą! Ale nic dziwnego, twoje wypowiedzi nigdy nie były merytoryczne. Jesteś zakompleksiona, osamotniona - ciekawe dlaczego...?

cyfrowy_baron

Nie, poprostu nie toleruje takich chamow i prostactwa z marginesu spolecznego jaki reprezentuje on i ty

ocenił(a) film na 3
kiki_zjada_guziki

Naprawdę ja? A kto użył prostackiego określenia "pierdziel"? Jesteś tylko pozerką. Pozujesz na inteligentkę, ale słoma ci z butów wystaje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cyfrowy_baron

To nie jest kobieta, to jest hermafrodytyczne stworzenie, które od dawna produkowało się z wielu kont (black_bastard, pasikonik1977, funkadelic). Ostatnio używało to coś konta o nazwie killafornia, które już zostało zablokowane. Raz gada jako facet, raz jako kobieta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
adlerxx

To ty pozakładałaś sobie kilka kont i sama sobie odpowiadasz. Żałosne.

cyfrowy_baron

Hmmmm. To do mnie było?

ocenił(a) film na 3
adlerxx

Pomyłka, nie w tym poście odpowiedziałem...

cyfrowy_baron

Ten osobnik, z którym miałeś nieprzyjemność "dyskutować" (jeśli za dyskusję uznamy próby przemówienia do rozumu temu prymitywowi, na które reagował on z reguły wulgaryzmami i wyzwiskami), używał na FW wielu kont, wielokrotnie posiłkując się nimi w jednym i tym samym temacie - występował m.in. jako funkadelic, kiki_zjada_guziki, black_bastard, pasikonik1977, killafornia, funkmachine, tripleX_OG. Udawał nawet kobietę. M.in na skutek moich starań zawsze był blokowany. Miotając się w bezsilności tworzył fake'i mojego konta, z których wypisywał brednie i obrażał innych userów. Od trzech miesięcy nie rzucił mi się nigdzie w oczy, mam więc nadzieję, że opuścił FW raz na zawsze. Ale wiadomo, czyją matką jest nadzieja... Pozdrawiam.

cyfrowy_baron

Zabawne wyznanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones