PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561596}
2,1 223
oceny
2,1 10 1 223

Szkoła przetrwania
powrót do forum filmu Szkoła przetrwania

ocena 2,1 to jakiś żart. Nie jestem oczywiście jakimś krytykiem filmowym, ale dużo gorsze filmy mają średnią ocenę w granicach 5-6. Niektórzy "Filmwebowicze" chyba są bardzo podatni na ową średnią i widząc 2,1 już przed obejrzeniem wiedzą, że przyznają 1/10 albo łaskawie 2/10. Jako horror słaby, bo ani brutalny ani straszny ale mimo to trzyma w napięciu. Ciekawy pomysł z reality show. Gra aktorska jak na taką produkcję całkiem dobra. Dałbym 6/10 ale za to zakończenie przyznaję ostatecznie 7/10.

ocenił(a) film na 1
guliver_filmweb

Kiepściutki z Ciebie troll.

ocenił(a) film na 7
fartownik

Hmm... jestem użytkownikiem FW od ponad trzech lat, wypowiadam się regularnie i chyba po raz pierwszy zostałem nazwany trollem. Czy mój wpis w ogóle wygląda na prowokacyjny? Nie napisałem że to arcydzieło a ci którzy dają mniej niż ileś tam to debile bo nie zrozumieli filmu albo się nie znają na sztuce czy coś takiego. Film w swojej kategorii (lekki horrorek) mi się nawet podobał i poza tym uzasadniłem dlaczego przyznałem 7/10. Masz w sumie rację że kiepściutki ze mnie troll, bo ze mnie wręcz żaden troll :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones