PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561596}
2,1 223
oceny
2,1 10 1 223

Szkoła przetrwania
powrót do forum filmu Szkoła przetrwania

Pamiętam

ocenił(a) film na 2

Nie wiem co parę lat temu wzięło TVN 7 na puszczanie takich pierdów. Toż to budżetu żadnego nie
miało, jak którakolwiek telewizja mogłaby chcieć to wyemitować?

Poza "Szkołą...." doj*bali jeszcze "Blood Creek" (2006) i jakiś horror, w którym bohaterowie nie
mogli wydostać się z tajemniczego budynku/pomieszczenia. Pamięta ktoś tytuł?

MyNameIsDeath

O tak .. najgorszego horroru jaki się w życiu oglądało trudno nie pamiętać .. : )
To było " Ukryte zło "

" Blood Creek " to gniot do potęgi pamiętam że chyba z litości dałem 2/10 , choć powinna być pała za ten cudowny montaż który do dziś pamiętam (obraz przeskakiwał jak by ten film nagrywali komórką i składali po kawałku) , natomiast " Ukryte zło " (oczywiście bez żadnych skrupułów dałem 1/10) to największe ścierwo wśród horrorów jakie w swoim życiu widziałem..

" Szkoła przetrwania " też nie jest zbyt ambitna , ale jako jedyna z tych " trzech asów TVN7 " mi się podobała , pamiętam że kiedyś jeszcze oprócz tych trzech filmów puszczali taki slasher " Zło pod podłogą " który też do dobrych a nawet średnich produkcji nie należał.. czwórkę chyba albo trójkę mu dałem z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 2
Siwy1984

"Zło..." miało jakąś obsadę chociaż - w tym Gary'ego Buseya :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones