PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766741}
2,8 3 896
ocen
2,8 10 1 3896
2,3 6
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia Czesława M.
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

Myślałem, że zmiana władzy zmieni też podejście organizacji ale widać przeliczyłem się, model kina popularnego wypracowany przez poprzednią ekipę jak widać okazuje się standardem. Co dalej? "Szkoła poniżania Kuby Wojewódzkiego?"

Bronson87

Szkoła dialogu polskich programów publicystycznych

Bronson87

Masz przeciez arcydziela, jak "Smolensk" :-)

Adilka1

Polski Instytut Sztuki Filmowej akurat "Smoleńskowi" dotacji odmówił...

Miyomiko

Ja raczej zartowalam. Ale kto liczy na arcydziela przy obecnej wladzy, ten sie dopiero przeliczy :-P

Adilka1

"Wołyń"?

MusztardaSaperska

Przecież 'Wołyń' dostawał dotacje lata temu, przy poprzedniej.

Grifter

gdyby nie zmiana wladzy to wolyn by pewnie nie powstal ;)

lucas9786

Dobrze się czujesz gościu? Ta władza właśnie nie dofinansowała "Wołynia" ani o złotówkę, gdy Smarzowski miał problemy z budżetem i musiał zorganizować publiczną zbiórką, z której zebrał 1/4 potrzebnej kwoty, dlatego ponoć efekty specjalne wyglądają wyjątkowo marnie. Obecna władza odwróciła się od problemu.

Grifter

a ty się dobrze czujesz, gościu? przecież to właśnie z ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego napłynęła znaczna część pieniędzy potrzebnych na realizację "Wołynia" a ty tu opowiadasz farmazony o "ani złotówce". Poczytaj zanim się zabierzesz za argumentację, manipulancie.

krystiano352

Kiedy? Jak chłop zaczął publiczną zbiórkę i ostatecznie zebrał zaledwie 1/4 kwoty? Gdzie wtedy było Ministerstwo Kultury?

ocenił(a) film na 4
krystiano352

Ja rozumiem lubić PiS, ale manipulować jednak nie wypada...

gadd

- Jako producenci nie ustajemy w wysiłkach, aby możliwie jak najpełniej zrealizować założenia artystyczne oraz odtworzyć prawdę historyczną. Pomimo bardzo znaczącego wsparcia produkcji filmu przez Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wciąż poszukujemy środków finansowych, które umożliwiłyby nam realizację brakujących scen wiosną 2016 roku.
masz link i nie chrzań:
https://www.pisf.pl/aktualnosci/powstala-fundacja-na-rzecz-filmu-wolyn

Adilka1

A przy poprzedniej były jakieś?

ocenił(a) film na 5
Lukasz_Broda

"Róża","Jack Strong", "Pod Mocnym Aniołem", "W ciemności", "Rewers", "Chce się żyć"... Przy obecnej "Wołyń", "Body/Ciało", "Ostatnia rodzina", "Jestem mordercą". A tak na serio o co chodzi z tą licytacją? Wytłumaczy mi ktoś?

Bronson87

Przecież jeszcze nie widziałeś filmu, to skąd wiesz, że jest denny?

Bronson87

Czy jeśli dotuje to PISF to czy oznacza to że ja za to płacę ? Czy oprócz utrzymywania Krystyny Pawłowicz, Stefana Niesiołowskiego i Ryszarda "Siódmego Króla" Petru dokładam się jeszcze do promocji Czesława Mozila?

Wychodzę na ulicę !!
SAM!!!
Przeciw Białym i Czarnym marszom, przeciw KOD, ONR i Grupie Mocarta !!
Kto ze mną?!!!

ocenił(a) film na 5
kogutnazimno

popieram Kogutanazimno! Film laurka Czesia Mozila. Byłem dzisiaj. Kilka razy się uśmiechnąłem.

Mistrzu-1

Kupując bilet wsparłeś zwrot poświęconych na film środków publicznych, ludzie pędźcie do kin oglądać Czesława, chce zwrotu wyłożonego hajsu!!

ocenił(a) film na 5
kogutnazimno

zaproszenie wygrałem.

Mistrzu-1

Wyborcza czy TVN?

ocenił(a) film na 5
kogutnazimno

Demotywatory.pl

kogutnazimno

płacisz "podatek" ukryty w cenie każdego biletu kinowego.

ocenił(a) film na 8
Bronson87

Skąd taka informacja? W filmie nie ma ani grosza z PISFU. Jest w pełni finansowany przez prywatnego producenta.

gzygzyrygzy

gzyzggashgj
Ale na stronach PISF oraz ich profilu na YT możemy znaleźć filmiki czy informacje o filmie, czyli PISF zajmuje się promocją CZESŁAWA MOZILA , za nasze pieniądze.

A Agora oprócz dobrych gazet wydaje dobre filmy

DZWONIĘ DO ZBYSZKA!!!

JAK TO NIE POMOŻE JADĘ DO MILANO

ocenił(a) film na 5
gzygzyrygzy

@gzygzyrygzy

za to jest dużo TVNu

Bronson87

Nie podawaj im pomysłów, bo gotowi posłuchać

ocenił(a) film na 5
Wietrze

dobre!

Bronson87

Natomiast filmu Kolonki o Pułaskim nie chcieli sfinansować :D. Zamiast finansować 20 gówien pokroju filmu z Mozilem, to zrobiliby jeden sensowny obraz, na poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones