PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766741}
2,8 3 896
ocen
2,8 10 1 3896
2,3 6
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia Czesława M.
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

Mogę śmiało powiedzieć, że ten wyrzyg polskiej kinematografii to jeden z najgorszych filmów jakie miałam przyjemność obejrzeć. Jeśli macie ochotę stracić 1,5 h ze swojego życia to polecam, ale ostrzegam, łatwo nie będzie, ludzie wychodzą w trakcie seansu z kina i zasłaniają ekran;) Miało być lekko i dowcipnie o dziwacznym i zdolnym muzyku osadzonym w potencjalnie ciekawej historii a wyszedł zlepek oderwanych od siebie kiepskich scen bez wyrazu. Z ciążowym brzuchem Czesława na pierwszym planie. Wielu ludzi będzie chciało iść do kina dla Mozila, ale dzięki bogu istnieją darmowe wejściówki i można ostrzec innych przed tym błędem. NIE RÓBCIE TEGO. Jesteś jego fanem to lepiej kup płytę. Zdjęcia i muzyka jakoś trzymają poziom, ale ten scenariusz i dialogi to jakieś hipergigamegadno. Aż mi szkoda tych aktorów, że wyszło tak marnie.

ocenił(a) film na 3
kulkagulka

były gorsze filmy że nie wspomne "Gulczas a jak myślisz" Ktoś chciał polecieć skandynawskim kinem ale się nie udało

romeczek_maniek

Gulczas był spoko!

romeczek_maniek

Albo Yyyrek Kosmiczna nominacja. :-)

ocenił(a) film na 4
kulkagulka

Eee tam, film dużo lepszy od Kac Wawy, Wyjazdu integracyjnego czy Złotego środka... Ale faktycznie taki 4/10.

gadd

dokładnie ;)

ocenił(a) film na 2
kulkagulka

2016 taki dobry rok dla polskiego kina,a tu taki szajs :/

kulkagulka

I pewnie na ekranach polskich kin będzie dłużnej niż Doktor Strange czy Inferno :(

użytkownik usunięty
Lysy1900

Ten sam poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones