PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766741}
2,8 3 896
ocen
2,8 10 1 3896
2,3 6
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia Czesława M.
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

masakra...

ocenił(a) film na 1

Byłem... Naprawdę nie warto, ludzie wychodzili w trakcie sensu.

sychy

Ciekawe jak, skoro film ma premierę dopiero jutro.

oj_co_mi_tam

no właśnie...

mvrcysia

Ja byłem dzisiaj w CC w Krakowie na przedpremierowym pokazie i nie polecam

oj_co_mi_tam

istnieje cos takiego jak pokazy przedpremierowe, tu bylo pare doslownie, ale kilkaset osob moze zobaczyc film przed premiera, sa tez pokazy prasowe, w tym przypadku takiego nie bylo, co zazwyczaj wskazuje na swiadomosc dystrybutora co do jakosci sprzedawanego produktu, wiadomo, brak pokazu prasowego, brak recenzji, zlych recenzji...tak wiec, nie czepiajmy sie..;)

ocenił(a) film na 6
grandpa

A ja wyszlam zachwycona. Smialam sie do lez, ludzie dookola mnie takze, ale to specyficzny humor. To ze nie kazdamu pasuje nie oznacza jeszcze ze film jest masakra ;)

martare_t

Konto zalozone dzisiaj by zmienic oceny filmu na tym serwisie;)

ocenił(a) film na 6
JimmyQ

Owszem, zalozone dzisiaj - i wcale sie z tym nie kryje. I owszem - mialam potrzebe ocenienia filmu, ktory mi sie zwyczajnie spodobal. Kazdy tu zalozyl konto jakiegos konkretnego dnia i jakis film ocenil po raz pierwszy i to nie robi z niego impostora ani trolla.
Ale dobrego samopoczucia zazdroszcze - grunt to czuc sie uprawnionym do oceniania innych i miec przekonanie, ze wszystko wie sie najlepiej ;) zycze milego dnia :)

martare_t

Twoja ocena i tak nie wejdzie do średniej tego filmu. Filmweb znalazł sposób na konta zakładane przez dystrybutorów specjalnie na premiery filmów.

ocenił(a) film na 1
martare_t

i akurat dzisiaj musiałaś też ocenić np Argo?

ocenił(a) film na 1
martare_t

musisz mieć bardzo smutne życie.

a poza tym, to i tak wiadomo, że jesteś trollem od dystrybutora xD

ocenił(a) film na 1
oj_co_mi_tam

przedpremierowy pokaz

sychy

Ja byłem we wtorek. Nie powiem, że film miał ze dwa, może trzy zabawne momenty, ale po tym pokazywana była jakaś mega żenująca scena dialogowa, które w tym filmie leżą.
Ale i tak najlepiej podsumowała ten film jedna licealistka (tak mi się wydaje) w rozmowie ze swoją koleżanką. Było to coś takiego:

"-Ale to był beznadziejny film! Najgorszy jaki widziałam. Już bym wolała oglądać Policjantów i Policjantki!
-Ja to bym chyba nawet wolała zostać w domu i się matematyki uczyć."

Także ten... Szkoda tylko aktorów niektórych.

mistrzo

Mistrzynie. :D

ocenił(a) film na 2
mistrzo

ile trwa film?

mushyna

Ok. 90-100 minut

ocenił(a) film na 1
sychy

A czego się spodziewałeś? Za friko był na ten film nie poszedł! Zresztą jak widzę tego Modzela to mi słabo robi.

ocenił(a) film na 1
alojz29

no ja właśnie miałem za friko i w sumie niczego się nie spodziewałem.

ocenił(a) film na 3
sychy

Nie dam rady więcej obejrzeć... Wychodzę z kina po pół godzinie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Ktora palka mnie zablokowala?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones