PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766741}
2,8 3 901
ocen
2,8 10 1 3901
2,3 6
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia Czesława M.
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

totalna kupa

ocenił(a) film na 2

30 ostatnie razy gdy wybierałem się na film do kina to sprawdzałem najpierw oceny i komentarze na filmwebie.. no i zdarzył się 31 raz gdy coś mnie omotało i tego nie zrobiłem.Na sali kinowej ze mną i moją partnerką było w sumie 7 osób i to już mi coś dało do myślenia- i rzeczywiście: film totalna kupa,miejscami żenujący i żałosny.Po 40 minutach wyszliśmy.
Póżniej naszła nas taka refleksja: jak to jest ze reżyser i np aktorzy ( Mozil) nie zdają sobie sprawy w trakcie kręcenia ze z tego wychodzi jakieś dno i lipa ? Przecież nie podejrzewam ze Mozilowi brakuje inteligencji żeby to w trakcie kręcenia ocenic...Jak sądzicie?

przemek_ok1

Czasem sobie zdają, ale jest za późno ,żeby zrezygnować.A czasem lipa wychodzi dopiero po montażu. A czasem sobie nie zdają, bo trudno mieć dystans, jak się wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem.Myślę,że bardzo różnie bywa. Ze świetnego scenariusza można zrobić marny film, a ze średniego scenariusza ulepić w trakcie pracy i w montażu prawdziwe cacko.

ocenił(a) film na 5
Mamoniowa

@Mamoniowa na 100% rację. Byłem na planie, początkowy scenariusz miał przebiegać zgoła inaczej. I potem po montażu sam nie wiem w czym wystąpiłem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones