PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 110
ocen
6,6 10 1 139110
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

całość zalatywała amerykańską tandetą dla nastolatków. Dziwi mnie ta wysoka średnia.

Sarinne

mnie też. Dziadostwo hehe jak dla mnie! Szkoda czasu na takie pirdoły! Romansidło dla nastolatek i co więcej nawet nie był ckliwy ;/ O jakiekolwiek wzruszenie było ciężko...

ocenił(a) film na 8
Sarinne

Sam jesteś sztuczny sorry ale taka prawda;p

evill777

obejrzalem 5 minut i musialem wylaczyc tego gniota nudna komedyjka dla pustakow

ocenił(a) film na 9
arek2010

gusta są różne :) nie wiem po co obrażać tych którym film się podobał... miał też niezłe recenzje :)

ocenił(a) film na 9
arek2010

arek2010 równie dobrze mogłabym napisać, że ktoś kto ocenia "Piłę" na 10/10 jest dla mnie pustakiem...trochę szacunku...skoro masz się za takiego normalnego faceta.

ocenił(a) film na 10
Sarinne

Chyba masz na myśli kontynuację "Cruel Intensions" z 2000r. ;)

WhiteDemon

kontynuacja to jakaś żenada, właśnie dziśaj skończyłem oglądać wszyskie cześci, najlepsza była tylko 1....2 i 3 to jakiś szajs.

ocenił(a) film na 10
Dajsan15

Tak, kontynuacje to dopiero są puściutkie tandeciarskie filmiki...
W porównaniu do nich 1 "Cruel Intensions" z 1999r. to naprawdę rewelacja;)
Żeby nie było, wersję z Malkovichem i Glenn również ubóstwiam.
Ale "nowoczesne podejście" jakie nam zaserwowali tj. z udziałem Sarah Michelle Gellar i Phillipsem mi nie przeszkadza, tak jak niektórym, którzy wręcz odsądzają ten film od czci i wiary;)
Bardzo mi się podobało...

ocenił(a) film na 5
Sarinne

dokładnie, szkoda czasu

ocenił(a) film na 7
albatros23

Film jest świetny, jeśli się zna "Niebezpieczne związki". W filmie zachwyca gra z fabułą - chociaż zakończenie mogło by być bliższy oryginałowi - w oryginale było tragiczniej. Wszyscy byli zniszczeni, zbrukani intrygą i nikt nie miał powodów do świętowania.

Ale sama idea uwielbiania manipulacji została świetni pokazana.

wojtasia

przeciwnie - film jest tandetny, jeśli się zna "niebezpieczne związki'..

ocenił(a) film na 7
Sarinne

za samą scenę pocałunku bohaterek zasługuje na solidną siódemkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones