PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36296}

Szkolne świrusy

Class Act
6,5 1 649
ocen
6,5 10 1 1649
Szkolne świrusy
powrót do forum filmu Szkolne świrusy

Tragedia

ocenił(a) film na 2

Film dla ludzi, którzy lubią typowo amerykański i murzyński humor. Nawet znakomity komik jakim jest Pauly Shore, który pojawia się w dwóch scenach, ani trochę nie ratuje tego filmu. Nie warto tracić czasu. Moja ocena: 2/10.

ocenił(a) film na 8
Axel

tragedia to jestes Ty

ocenił(a) film na 2
marcinek77

Kolejny kretyn na filmwebie.

ocenił(a) film na 8
Axel

masz ryj jak tragedia

ocenił(a) film na 2
Grzybiasty

A to dziękuję za uznanie :)

ocenił(a) film na 8
Axel

co się go pytasz o taki klasyk jak " Piątek " można wywnioskować z jego komentarza że nie gustuje jak on to nazwał " w typowo amerykańskim murzyńskim humorze " hahahaha on przecież jest fanem typowo amerykańskiego umięśnionego kina akcji z lat 80' gdzie przewaga liczebna wroga jest bez znaczenia :D dla mnie rambo to film na ktory nie warto tracić czasu ( ty pewnie dziennie po dwa razy go oglądasz na kasetach vhs ) a jednak nie wchodzę na ten film i nie daję mu oceny 2/10 gdyż na taką ocene to nie zasługuje nawet reklama gerbera ( 3/10 ) hahahaha

Grzybiasty

no ale ja też jestem fanem mięśniaków (to nic złego przecież, kino ma różne gatunki a wszystkie gatunki mają swoje arcydzieła tzn. naprawdę świetne filmy), jestem fanem kina akcji i vhs jak Axel, który napisał tu tylko to, że mu się film nie podobał...
proszę, nie oceniajcie tak ludzi jako fanów mięśniaków, czy murzyńskiego kina, bo to nie ma sensu, każdy ma swój ulubiony 1 gatunek, albo kilka gatunków... ile jest takich osób, które dobrze się "bawią" oglądając jednym razem murzynów, drugim mięśniaków a trzecim dramaty psychologiczne, przykładowo Kieślowskiego?znam ich sporo i sam do takich osób należę, nie ma sensu się ograniczać, w każdym gatunku znajdą się filmy genialne jak na swoją klasę...
wiem że Axel lubi głównie kino akcji bo jest fanem VHS i chwała mu za to, to są świetne klimatyczne produkcje.....
ale mi nie przeszkadza murzyńskie kino, "Piątek" zapamiętałem jako świetny film (zeschizowany) ale ciekawy jak najbardziej....
"Szkolnych świrusów" różnie, widać zależy od podejścia, mówię raz nigdy się tak nie uśmiałem a przecież o to chodziło, czyli film spełnił w 100 procentach swoją rolę, innym razem nigdy tak nie wynudziłem.... dlatego nie podchodzę dalej.... bo nie wiem jak go odbiorę...
jasne, że na 2/10 w życiu bym go nie ocenił, bo jednak ten film jako komedia pomyłek jest dopracowany i za sam pomysł należy się przynajmniej znośny...

ocenił(a) film na 2
_mosquito_

Oczywiście, że lubię filmy z VHS, ale film "Szkolne świrusy" to także film ery VHS. Jednak nie podobał mi się ani trochę.

ocenił(a) film na 8
_mosquito_

przepraszam ogólnie to mnie troszkę poniosło gdyz mam miłe wspomnienia z filmem " Szkolne świrusy " ogladałem go kilka razy w latach 90' na wagarach jak jeszcze byłem małolatem u kolegi ktory juz niestety nie zyje to on zawsze puszczał mi ten film na którym zawsze dobrze się bawiłem i chce żeby tak juz pozostało dawno nie widziałem tego filmu i nie mam zamiaru go ogladac gdyż przypuszczam ze teraz pewnie by mnie juz tak nie bawił jak kiedys dlatego chce zostawic miłe wspomnienia zwiazane z tym filmem rozumiem że są gusta i guściki ale ocena 2/10 strasznie mnie zdenerwowała

Axel

Oglądałem cztery razy. Film ma specyficzny humor. Jednak nie powiem, że jest to tragedia. Tzn. jak teraz ten film oglądam to to jest tragedia (praktycznie ani razu się nie zaśmieję). Jak oglądałem to pierwszy raz też nie potrafiłem sie na tym bawić. Jednak drugi seans rozłożył mnie na łopatki. Przyznam szczerze, że nigdy się tak nie uśmiałem jak wtedy (i nic nie brałem), aż mnie brzuch bolał od śmiechu. Później oglądałem dwa razy jeszcze, ale już nie potrafiłem odnaleźć śmiesznej sytuacji. Tak więc może film to nawet dno, ale nauczył mnie tego, że czasem może podejść idealnie. Właściwie to chciałbym się tak śmiać jak wtedy bez względu na to przy jakim filmie. Hmm z murzyńskich filmów, kiedyś bardzo rozśmieszył mnie "Piątek"
http://www.filmweb.pl/film/Pi%C4%85tek-1995-34626
Nie oglądałem tego filmu z 15 lat i szczerze nie wiem jak bym zareagował na niego dziś, nawet nie chcę sprawdzać, chcę zostawić dobre wrażenie i wspomnienie świetnej komedii. Podejrzewam, że mógłbym ocenić ten film podobnie do Szkolnych świrusów czyli jako kał a nie chce niszczyć dobrych wspomnień.
Widziałeś tamten film? Jeśli widziałeś to jak go oceniasz?

Axel

MURZYŃSKI HUMOR ?? HHAHAHAHAHAHA!!!!!
KOMENT PONIŻEJ DNA :) SORRY, ALEE ...
Zresztą nie warto byle błaznem zaprząta se głowy.

adamozo12

Wiedzę, że nie tylko axel jedzie MURZYŃSKIM HUMOREM ...
PIER.....CIE SIĘ Z GLANA W NOS KU>>WA! Nie ma takiej nacji jak murzyn, WBIJCIE SE TO W TE WASZE ZAKUTE ŁBY DO KOŃCA TEGO ŚWIATA.
BŁAZNY.

ocenił(a) film na 7
Axel

Bo jesteś drętwy !!

ocenił(a) film na 2
anubis2342

Nie jestem.

ocenił(a) film na 8
Axel

chyba jednak tak

ocenił(a) film na 2
Tibn

chyba jednak nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones