PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252645}

Szkolny chwyt

Half Nelson
6,9 22 160
ocen
6,9 10 1 22160
7,2 12
ocen krytyków
Szkolny chwyt
powrót do forum filmu Szkolny chwyt

10/10

ocenił(a) film na 9

Początek trochę mnie zaraził, pomyślałem, że to kolejny film o nauczycielu z misją, w rzeczywistości opowiada uniwersalna historię o próbie uchronienia innych przed powtarzaniem własnych błędów.
Jest tam jedna bardzo sugestywna scena, kiedy Drey dostarcza Danowi "przesyłkę" i zdaje sobie sprawę, że nie chce skończyć tak, jak on.
Najlepsza w całym filmie.

ocenił(a) film na 7
Piotrekk_4

Mogę się tylko podpisać :)
I do tego, że to ewidentnie nie jest film o nauczycielu z misją i do najlepszej sceny.

mibama

Również się zgodzę z wami w 100% :). Scena w motelu rządzi;)

ocenił(a) film na 8
Piotrekk_4

nie zapomnę sceny, kiedy wystawia rękę po przesyłkę...

Piotrekk_4

Fim obejrzałam niedawno. Z początku wydał mi się trochę nudny, trochę chaotyczny. Może dlatego, że nie przepadam za obrazem kręconym "z ręki". Mimo wszystko spodobał mi się. Co do sceny finalnej... Ten zbieg okoliczności dał widzowi do myślenia, ale co by było gdyby... Drey w tym czasie poszła z przesyłką do kogoś innego? Wolę się nad tym nie zastanawiać, bo chyba nie o to chodzi.

Piotrekk_4

Film bardzo mi się spodobał, Wasze opinie mówią za siebie, nic dodać, nic ująć...
Tak w ogóle to Gosling świetnie nadał się do tej roli! Brawo

Californian

chyba nie szczaiłam tego filmu... obejrzę go sobie za parę lat może wtedy coś zrozumiem

Piotrekk_4

ja 10 nie dam, ale 8 na pewno:)
najwiekszym atutem filmu sa kreacje aktorskie-Ryan Gosling i Shareeka Epps zagrali swietnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones